Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 88:67 (24:15, 20:24, 25:4, 19:24) įveikė Vilkaviškio „Perlo“ (7-10) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios vadeles perėmę žalgiriečiai įgijo dviženklę persvarą (10:0), tačiau į ilgąją pertrauką išsinešė tik 5 taškų pranašumą (44:39).

Po pertraukos ant parketo sugrįžę kauniečiai įjungė aukštesnę pavarą ir ketvirtį laimėjo 25:4 bei susikrovė rekordinį 26 taškų pranašumą (69:43), kurio jiems pakako iškovoti pergalei Vilkaviškyje.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė M. Krivas, kurio sąskaitoje per 17 minučių buvo 17 taškų (6/9 dvit., 5/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių, perimtas kamuolys, blokas, 3 klaidos bei 24 naudingumo balai.

Vilkaviškio komandai Aidas Kavaliauskas per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

„Perlas“: Moussa Mayaki 14, Rokas Stankevičius 12, Aidas Kavaliauskas 11 taškų (7 rez. perd.).

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 17 (11 atk. kam.), Liutauras Lelevičius ir Dovydas Butka po 13, Kajus Kublickas (6 rez. perd.) ir Matas Vokietaitis (8 atk. kam.) po 9, Gytis Nemeikša (7 atk. kam.) ir Dominykas Butka po 8 taškus.