Mačas Rusijos sostinėje vyko itin permainingai: „Chimki“ startavo 8:1, bet antrame kėlinyje jau atsiliko 32:42. Visgi nugalėtojas vis tiek sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

„Chimki“ pirmaujant 78:75 lyderio vaidmens ėmėsi Aleksejus Švedas, pelnęs septynis taškus iš eilės ir leidęs savo komandai dar labiau nutolti (85:78).

Tačiau „Baskonia“ pasiduoti neketino: Tornike Šengelija pataikė tritaškį, o Mattas Janningas realizavo visus tris baudų metimus (85:84). Visgi tai buvo viskas, ką svečiams iš Ispanijos pavyko padaryti.

Baudų metimų loterijoje šeimininkams rankos nedrebėjo, o skirtumą likus žaisti 0,9 sek. Jaysonas Grangeris tritaškiu nuo lentos skirtumą tik sugebėjo sumažinti iki minimumo.

14 taškų per lemiamą ketvirtį surinkęs A. Švedas mačą baigė su 20-imčia savo sąskaitoje. Tiek pat prie pergalės pridėjo A. Gillas, 18 taškų surinko Jamesas Andersonas, 15 – Stefanas Markovičius.

Baskų ekipoje rezultatyviausias su 19 taškų buvo M. Janningas, po 14 pelnė T. Šengelija ir Johannesas Voigtmannas, 12 – Vincentas Poirier, 11 – Marcelinho Huertas.

Kitų rungtynių rezultatai:

Bambergo „Brose“ (3/3) – Stambulo „Fenerbahče“ (4/2) – 57:80 (16:21, 17:22, 13:11, 11:26)

„Brose“: Augustine'as Rubitas 12, Maodo Lo 10, Dorellas Wrightas 9, Luka Mitrovičius 6 taškai.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 15, Bradas Wanamakeris 13, Luigi Datome 12, Kostas Sloukas ir Jamesas Nunnallu po 11 taškų.

Malagos „Unicaja“ (3/3) – Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/4) – (22:12, 23:19, 18:19, )

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 17, Sasu Salinas 15, Draganas Milosavljevičius 12, Jamesas Augustine'as 10 taškų.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Feldeine'as, Tayloras Rochestie ir Mathias Lessrtas po 10, Nemanja Dangubičius 8 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)