Turkijos klubas namie 85:84 (23:23, 30:17, 12:27, 20:17) palaužė autsaiderę Berlyno ALBA (5/26).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Anadolu Efes“ užtikrintai pirmavo 55:40, bet tada ALBA pelnė net 18 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį.

Galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis, o čia svarbiausią žodį tarė Willas Clyburnas. Puolėjas pataikė dvitaškį, o pradėjus tiksėti paskutinei minutei pridėjo ir tritaškį – 85:81. Louisas Olinde tritaškiu grąžino intrigą, bet vėliau komandos apsikeitė netiksliais metimais, o šeimininkus išgelbėjo galingas Tyrique’o Joneso blokas.

Po šios pergalės „Anadolu Efes“ išliko tryliktoje vietoje, bet nuo dešimtos vietos juos teskiria pergalė. Tiesa, trys priekyje turkų žengiantys klubai dar žais savo mačus 31-ame ture.

„Anadolu Efes“: E. Bryantas 24, W. Clyburnas 13, R. Beaubois 11.

ALBA: L. Olinde ir M. Thomasas po 17, K. Koumadje 11, Y. Wetzellis 10.