34-erių metų Lietuvos rinktinės puolėjas sušveitė net 40 taškų ir su kaupu pagerino karjeros rekordą, tačiau jo atstovaujamas Atėnų AEK (0-4) pralaimėjo trijų pratęsimų trilerį Holono „Hapoel“ (2-2) ekipai – 108:112 (18:15, 20:21, 19:25, 20:16; 13:13; 10:10; 8:12).

Net 39 žaidęs M. Kuzminskas pataikė 11 dvitaškių iš 19, 3 tritaškius iš 9, 9 baudas iš 11, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir sukaupė 36 naudingumo balus.

27 taškus šeimininkams pridėjo Jordanas McRae.

Svečiams visi aštuoni į aikštę žengę žaidėjai pelnė dviženklį skaičių taškų.

Atėnų krepšininkai buvo labai arti pergalės antrojo pratęsimo pabaigoje, kai likus žaisti mažiau nei minutę pirmavo 100:92. Visgi „Hapoel“ išsigelbėjo.

Beje, dvikova dėl saugumo sumetimų vyko prie tuščių tribūnų, be žiūrovų.

Visų laikų FIBA Čempionų lygos rezultatyvumo rekordas priklauso Keiferiui Sykesui, kuris 2019-ųjų pradžioje įskraidino net 43 taškus. Įdomu, kad tada jo temptas „Avellino“ klubas taip pat pralaimėjo.

Po 42 taškus yra rinkę Jimmy Baronas ir Martinas Zeno.

Po šios, jau ketvirtos iš eilės nesėkmės, AEK nebeturi vilčių žengti tolyn.

Kadangi liko tik du turai, Graikijos atstovai jau nebepakils iš paskutinės L grupės vietos.