Didžiausią ažiotažą kelią A. Butkevičiaus sugrįžimas į Vilnių ir susitikimas su komanda, su kuria puolėjas praėjusį sezoną tapo „Betsafe-LKL“ čempionu. Pateikiame „B tribūnos“ įrašą:

Tai bus, ko gero, kontroversiškiausias pastarojo laiko postas mūsų paskyroje, tačiau norime pasisakyti ne tik dėl jaučiamos pareigos, bet ir matant visą sukurtą burbulą nuo pat perėjimo pradžios.

Mūsų visa bendruomenės veikla yra grįsta ideologija, kurioje Ryto klubas ir JBR spalvos yra viskas. Ir joks žaidėjas niekada nebus aukščiau jų. Galime prisiminti anglų posakį atėjusį iš futbolo: „Užrašas ant marškinėlių priekio yra svarbesnis už pavardę ant nugaros.“

Turbūt iškart supratote, kad visa tai apie Arno perėjimą. Visi žinojome, jog tai krepšininkas – profesionalas, puikiai atlikęs savo darbą Vilniuje, ką visada pabrėždavo komandos treneriai ar komandos draugai, tačiau neturintis didelių emocinių ryšių su Ryto spalvomis.

Vis tik, nei skambių frazių apie klubą ar sirgalius nėra pasakyta, nei aktyvesnio bendravimo kaip su Mareku ar Antanu B Tribūna nėra turėjusi. Pats perėjimas tikrai nebuvo netikėtas ar stebinantis, bet daug labiau stebino ir erzino kas vyko po to.

Iš savo pusės norime pabrėžti, jog titulų gali būti kiek nori, o krepšininkas gali būti ypatingai geras, tačiau „lengvas ir savaime suprantamas sprendimas“ pereiti į didžiausio priešo stovyklą jokiais būdais nėra legendos statuso ar pagarbos vertas poelgis.

Istorijoje nė vienas Žalgirio žaidėjas Ryto fanų nebuvo sutiktas plojimais. Tai yra nepagarba kiekvienam fanui atiduodančiam visą save šiam klubui. Iš mūsų to nebus.

Kiekvienas gali turėti savo nuomonę ir išreikšti padėkas rinktinėje ar asmeniškai, tačiau mūsų sektoriuje plojimais norintys pasitikti Arną nebus laukiami.

Garbė buvo žaisti už Rytą, laimėti LKL ir būti brangiausiai apmokamu klubo žaidėju. Dabar Arnas bus sutiktas kaip ir visi Žalgirio žaidėjai.

Rungtynės „Rytas“ – „Žalgiris“ sekmadienį sostinėje prasidės 17 val.

Savo ruožtu į tokį varžovų fanų pareiškimą sureagavo ir „Žalgirio“ fanų klubas „Green White Boys“. „Žaidžia jie ir toliau NKL lygio arenoje ir džiaugiasi įspūdinga atmosfera su 2 tūkstančiais žmonių joje. Padarykime taip, kad žaliai baltų dainos, skanduotės, plojimai mūsų komandai ir Butkevičiui tame angarėlyje skambėtų garsiausiai“, – teigiama jų paviešintoje žinutėje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės