Gedimino Petrausko auklėtiniai jau nebebus pajudinti iš pirmosios vietos B grupėje.

Didžiąją mačo dalį pirmavę Kėdainių krepšininkai ketvirtajame kėlinyje neįtikėtinai išbarstė savo persvarą – likus 24 sekundėms rezultatą išlygino Eimanto Stankevičiaus tritaškis (91:91). Rezultatyvaus išpuolio svečiams suregzti nepavyko, tad komandos keliavo į pratęsimą.

Papildomas penkias minutes šiauliečiai pradėjo be pražangų limitą pasiekusių Danieliaus Baslyko, Nemanjos Bezbradicos ir traumą patyrusio Martyno Varno, greitai prie jų prisijungė ir po 5 pražangas surinkę Donatas Sabeckis bei Arminas Urbutis.

Šaltakraujiškiau pratęsimo pabaigą sužaidęs „Nevėžis“ galiausiai triumfavo oponentų teritorijoje.

Į svarbią pergalę komandą vedė 29 taškus pelnęs Marius Valinskas. Karjeros rungtynes sužaidė Darylas Doualla – prancūzas pelnė 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus. 20 taškų pridėjo Danielius Lavrinovičius.

Šiauliečiams 26 taškus pelnė Kyle'as Mangas.

Abi komandos itin dažnai klydo – šeimininkai kamuolį prarado 23 kartus, svečiai – 21.

Kėdainių ekipa Šiauliuose vertėsi be Artūro Žagaro ir Bradley Davisono, šeimininkams nepadėjo Jokūbas Rubinas.

„Šiauliai“: Kyle'as Mangas 26, Martynas Varnas ir Nemanja Bezbradica – po 15, Donatas Sabeckis 14, Jonas Zohore ir Eimantas Stankevičius – po 8, Danielis Baslykas 6;

„Nevėžis“: Marius Valinskas 29, Darylas Doualla 22, Danielius Lavrinovičius 20, Paulius Petrilevičius 12, Timas Lambrechtas 11, Tomas Verbinskis 6.

Tuo metu Jonavos „Cbet“ (3/2) taip pat išvykoje 80:76 (20:16, 17:25, 20:20, 23:15) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0/5).

Jonaviškių lyderis Dovis Bičkauskis žaidė geriausias savo rungtynes KMT – pelnė 24 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir rinko 30 naudingumo balų.

„Šiaulių“ ir „Cbet“ ekipų dvikova Jonavoje kitą ketvirtadienį (gruodžio 1 d.) nulems antrojo B grupės kelialapio į ketvirtfinalį likimą – laimėjusi ekipa garantuotai liks antra, o pralaimėtojai užims trečiąją vietą bei dėl paskutiniojo bilieto į aštuntuką susirungs su A grupės trečiąja komanda.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 18 (9 atk. kam.), Ignas Vaitkus 14, Evaldas Šaulys 10 (7 atk. kam.), Dustinas Ware‘as 8, Artiomas Kovalovas 6;

„Cbet“: Dovis Bičkauskis 24 (3/4 trit., 7 rez. perd.), Jeffery Garrettas ir Goranas Huskičius (6 atk. kam., 5 rez. perd.) – po 14, Vytautas Šulskis ir Martinas Laksa – po 9.