Šandongo krepšininkai išvykos mače Fudziano mieste 111:104 (26:21, 23:29, 27:25, 35:29) pranoko pergalės džiaugsmo dar nepatyrusią „Sturgeons“ (0/4) ekipą.

Starto penkete mačą pradėjęs 27-erių metų lietuvis buvo antras pagal rezultatyvų nugalėtojų gretose, tačiau vienintelis surinkęs dvigubą dublį – 27 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.

D-Mo per 44 žaidimo minutes pataikė 8 dvitaškius iš 14, 2 tritaškį iš 5 ir realizavo 5 baudų metimus iš 7. Aukštaūgis iš Kauno taip pat perėmė 1 ir prarado 4 kamuolius, atliko 1 bloką bei 2 kartus prasižengė.

Nesustabdomas „Golden Stars“ ekipoje vėl buvo Dingas Yanyuhangas, per 42 minutes įmetęs 45 taškus (13/16 dvit., 3/11 trit., 10/11 baud. met.).

Tuo metu šeimininkų nuo nesėkmės neišgelbėjo net ir įspūdingas rungtynes sužaidęs Russas Smithas. Gynėjo iš JAV sąskaitoje – net 41 taškas (12/23 dvit., 3/9 trit., 8/11 baud. met.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)