"Dallas Mavericks" - "Sacramento Kings" 108:99 (25:21, 25:26, 26:28, 32:24).

Sakramento klubas, kuriame rungtyniauja ir lietuvis Darius Songaila, patyrė jau antrąją nesėkmę iš eilės.

Išvykoje vykusiose rungtynėse "Kings" krepšininkai jau po pirmųjų 12 žaidimo minučių atsilikinėjo 4 taškais. Tačiau šis skirtumas nebuvo toks didelis, kad jo nebūtų galima panaikinti. Per antrąjį kėlinį svečiai iš Sakramento skirtumą sumažino minimaliai, ir sužaidus lygiai pusę susitikimo laiko rezultatas buvo 50:47, aikštės šeimininkų naudai.

Antroje susitikimo dalyje skirtumą ir toliau mažino svečiai. Trečiojo ketvirčio metu jis sumažėjo iki minimumo (76:75). Vis dėl to paskutinysis, lemiamasis kėlinys buvo itin nesėkmingas "Kings" žaidėjams, kurie pralaimėjo ne tik kėlinį 8 taškais, tačiau ir rungtynes.

Nesėkmę patyrusių gretose D.Songaila aikštėje praleido 12 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (2/2 baudų, 0/4 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius (3 puolime) bei 2 perėmė iš oponentų, tačiau suklydo kartą ir 2 prasižengė.

Rezultatyviausi svečių ekipoje buvo Peja Stojakovičius (24 tšk., 10 atk. kam.), Mike’as Bibby (Maikas Bibis, 23 tšk., 6 rez. perd.), Bobby Jacksonas (Bobis Džeksonas, 18 tšk.), Vlade Divacas (12 tšk., 6 atk. kam.) ir Bradas Milleris (Bredas Mileris, 11 tšk., 17 atk. kam.).

"Mavericks" gretose išsiskyrė Michaelis Finley (Maiklas Finlis), įmetęs 23 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius, Steve’as Nashas (Styvas Nešas), pelnęs 21 tašką bei atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų, Dirkas Nowitzki (Dirkas Novickis), pridėjęs 20 taškų ir po “lenta” sugriebęs 12 kamuolių bei Antoine’as Walkeris (Antuanas Volkeris, 5 rez. perd.), pelnęs 17 taškų.