Rungtynes vilnietės pradėjo tokiu penketuku: Sakellie Daniels, Greta Šniokaitė, Kristina Vengrytė, Vita Kuktienė ir Kristina Alminaitė. Sužaidus keturias minutes visos žaidėjos buvo pelniusios po 2 taškus ir „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda pirmavo 10 taškų skirtumu (10:0). Ketvirčio viduryje žaidimas išsilygino, paskutinę minutę šiaulietės sumažino atsilikimą iki septynių taškų (22:15).

hh

Antrame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI-IKI“ ekipa pradėjo tolti. Aikštėje pasirodžiusi Celeste Trahan-Davis dominavo po abiem krepšiais ir skirtumas tik didėjo. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 15 taškų (40:25). Jau trečio kėlinio pradžioje skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų (45:25). Nors Šiaulių krepšininkės buvo šiek tiek sumažinusios atsilikimą, tačiau sėkmingai sužaista ketvirčio pabaiga leido „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandai po trijų kėlinių pirmauti užtikrintai (63:37).

Ketvirtame kėlinyje ir toliau viskas klostėse pagal pirminį scenarijų. „Kibirkšties-VIČI-IKI“ merginos toliau diktavo sąlygas. Paskutinis klausimas buvo, ar Vilniaus komandai pavyks pasiekti 30 taškų ribą. Likus minutei Vita Kuktienė dvitaškiu tai padarė (75:44). Galutinis teisėjo švilpukas paskelbė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ pergalę (77:44).

„Geros rungtynės, turėjome sau išsikeltų tikslų ir mėginome juos įvykdyti“, - kalbėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. - Tai buvo geras jėgų pasitikrinimas prieš mūsų laukiančias kol kas svarbiausias sezono rungtynes su „Ružomberok“ komanda Europos taurės turnyre. Visos krepšininkės aikštėje praleido panašiai laiko, tai yra tokios rungtynės, kai galime išbandyti visas krepšininkes. Merginos turėjo savo užduotis ir galėjo save pademonstruoti rungtynėse. Visokių dalykų buvo, ir gerų, ir prastesnių. Žinoma, dar daug ką turime taisyti“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė C. Trahan-Davis. Puolėja per 22 minutes pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/2 baudos), po krepšiais sugriebė 15 atšokusių kamuolių, blokavo 2 metimus ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Vitalija Vaščiūnaitė įmetė 13 taškų (3/5 tritaškiai), Mantė Kvederavičiūtė ir Lina Pikčiutė (5/6 dvitaškiai, 1/5 baudos, 6 atk. kam., 2 blk.) po 11, Kristina Vengrytė – 8 (4/8 dvitaškiai), Sakellie Daniels – 7 (7 rez. per.), Vita Kuktienė – 6 (5 atk. kam.), Greta Šniokaitė – 5, Kristina Alminaitė – 2 (8 atk. kam., 2 blk.), o Rima Valentienė (0/5 tritaškiai, 5 atk. kam.) ir Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

„Rūtos-Universiteto“ komandoje Santa Okockytė įmetė 10 taškų (4/14 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), Ieva Kazlauskaitė (3/12 dvitaškiai), Silvija Kuodienė ir Lidija Panasiuk (4/11 dvitaškiai) pelnė po 8 taškus.

Kiti rezultatai:

Klaipėdos „Fortūna“ - Kauno „Aistės-LSU“ - 86:79 (24:21, 15:23, 22:16, 25:19).

„Fortūna“: Lina Aglinskaitė 20, Monika Grigalauskytė 19, Eglė Šikšniūtė 15 taškų.

„Aistės-LSU“: Dovilė Saurazaitė 22, Jolanta Marmienė 16, Laura Svarytė 10 taškų.

Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ - Vilniaus „Jaunieji talentai“ - 85:51 (25:8, 20:18, 19:13, 21:12).

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 30, Monika Petrauskaitė ir Kornelija Balčiūnaitė po 13 taškų.

„Jaunieji talentai“: Dalia Belickaitė 16, Laura Juškaitė 14, Justina Kraujūnaitė 9 taškai.