Iškovojusi antrą pergalę iš tiek pat galimų „Kibirkštis-VIČI-IKI“ dalinasi 1-2 vietą su Maskvos „Dinamo“ (Rusija) komanda.

Vilniaus komanda varžoves į nokdauną pasiuntė jau pirmame kėlinyje. Puikią gynybą pademonstravusios „Kibirkšties-VIČI-IKI“ merginos pačios sėkmingai rasdavo kelią link varžovių krepšio ir po dešimties minučių kovos pirmavo 16-os taškų skirtumu. Tačiau antrame kėlinyje Lietuvos komandos žaidimas sustojo ir Rusijos II krepšinio lygos finalininkės sugebėjo laimėti antrą ketvirtį vieno taško skirtumu.

Per rungtynių pertrauką gavusios pylos nuo vyriausiosios trenerės Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės, Vilniaus krepšininkės vėl pradėjo demonstruoti savo žaidimą. Sėkmingas žaidimas tiek puolime, tiek gynyboje leido susigrąžinti iniciatyvą ir „Kibirkštis-VIČI-IKI“ po trijų kėlinių pirmavo 24-ių taškų skirtumu. Ketvirtą kėlinį Lietuvos komanda pradėjo trimis tolimais metimais: du pataikė kapitonė Rima Valentienė, vieną – latvės Ieva Krastina. Vilniaus komanda toliau demonstravo solidų žaidimą, o jaunesnės viešnios iš Rusijos strigo mūsiškių gynyboje. Galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ pergalę 35 taškų skirtumu.

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje rungtyniavo abi legionierės. Gynėja I. Krastina surinko 14 taškų, o vidurio puolėja iš Jungtinių Amerikos valstijų Sophia Aleksandravicius įmetė 12.

Greta Šniokaitė surinko 11 taškų, Vita Kuktienė – 10, Mantė Kvederavičiūtė – 8, Ieva Šimkutė – 7, Rima Valentienė – 6, Kristina Alminaitė – 5, Lina Pikčiutė – 4, Eglė Šniokaitė – 3, Daina Gabalytė – 2.

Paskutines turnyro rungtynes Vilniaus komanda žais trečiadienį su Maskvos „Dinamo“ komanda iš Rusijos. „Dinamo“ praėjusiame Rusijos čempionate iš kovų pasitraukė ketvirtfinalyje, kai serijoje 0:2 pralaimėjo Kursko „Dinamo“ krepšininkėms. Priminsime, kad „Kibirkštis-VIČI-IKI“ pirmame turnyro „Druskininkų ruduo 2013” mače 64:51 nugalėjo Gardino „Olimpia“ komandą iš Baltarusijos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)