Rungtynes geriau pradėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda, kuris sužaidus porą minučių išsiveržė į priekį septyniais taškais (7:0). Daugiausiai Kristinos Vengrytės pastangomis kėlinio viduryje vilnietės išlaikė savo persvarą (13:6). Likus dviems minutėms slovakės sumažino atsilikimą iki minimumo, o dar pu pusės minutės išsiveržė į priekį (13:14). Po Kristinos Alminaitės dvitaškio rezultatas tapo lygus (18:18).

Antrame kėlinyje Celeste Trahan-Davis pelnė keturis taškus iš eilės ir vilnietės vėl išsiveržė į priekį (25:22). Keturis taškus pelnė ir Lina Pikčiutė bei „Kibirkšties-VIČI-IKI“ toliau diktavo sąlygas antrame kėlinyje (31:24). Ketvirtį taikliu tolimu metimu užbaigė Vita Kuktienė (34:24).

Trečiajame kėlinyje komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai. Ekipos sunkiai rinko taškus. Po Mantės Kvederavičiūtės dvitaškio „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda pirmavo vienuolikos taškų skirtumu (38:27). Tačiau kelios klaidos ketvirčio pabaigoje vilniečių persvarą aptirpdė (44:35).

Ketvirtą kėlinį keturiais taškais iš eilės pradėjo vilnietės, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir slovakės (39:48), o „Kibirkšties-VIČI-IKI“ vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius buvo privertas imti minutės pertraukėlę. Ekipos apsikeitė taikliomis atakomis ir likus trims minutėms komandas skyrė devyni taškai (52:43). Netrukus „Ružomberok“ ekipa spurtavo 5:0 ir skirtumas liko keturi taškai (52:48). Slovakės pataikė dar vieną tritaškį, tačiau Rima Valentienė likus pusantros atstatė keturių taškų pranašumą (56:52). Likus trisdešimt sekundžių Sakellie Daniels įmeta dvi baudas (58:52) ir po sunkios kovos „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda šventė pirmą pergalę Europos taurėje (59:54).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kristina Vengrytė. Puolėja per 29 minutes pelnė 14 taškų. Kristina Alminaitė pelnė 10 taškų, Lina Pikčiutė – 8, Mantė Kvederavičiūtė ir Vita Kuktienė po 7, Rima Valentienė ir Celeste Trahan-Davis po 4, Sakellie Daniels – 3, Greta Šniokaitė – 2.

„Ružomberok“ komandoje Sequoia Holmes įmetė 14 taškų, o Nadia Parker – 10.