Vilniaus krepšininkės namų salėje 70:60 (21:14, 13:20, 18:11, 18:15) įveikė uostamiesčio ekipą. Vilnietės turnyro lentelėje rikiuojasi pirmoje vietoje, o klaipėdietės – trečios.

Pirmame kėlinyje daugiau sėkmingiau žaidė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda, tačiau antrame ketvirtyje „Fortūnos“ ekipa ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir perėmė iniciatyvą. Vilnietėms teko vytis varžovės ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus.

Trečiame kėlinyje, kaip jau įprasta šiame sezone, „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda spurtavo ir pabėgo į priekį. Po pusvalandžio kovos aikštės šeimininkės pirmavo septynių taškų pranašumu. Nors per paskutines 10 minučių viešnios mėgino pakreipti rungtynes sau teigiama linkme, tačiau užtikrinčiau žaidusios sostinės krepšininkės pasiekė pergalę.

Nors šiame mače „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkės pralaimėjo kovą po krepšiais (43/44), tačiau atliko daugiau nei dvigubai rezultatyvių perdavimų (19/8) ir kiek daugiau nei dvigubai taikliau metė tritaškius metimus (35%/17,6%).

„Tikėjomės sunkių rungtynių, mums Klaipėdos komanda nėra itin paranki, – po mačo teigė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius. – Ruošiamės šiam mačui, žinojome, kaip varžovės ginsis. Patys bandėme naujoves. Negaliu sakyti, jog tai atnešė labai didelės naudos, tačiau mums padėjo. Norėjome šįkart laimėti, todėl žaidėjų rotacija nebuvo labai didelė“.

Aikštės šeimininkių komandoje debiutavo ir naujokė Natasha Morris. Legionierė iš Jungtinių Amerikos valstijų per 15 aikštėje praleistų minučių surinko 2 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Naujoji krepšininkė atvyko prieš tris dienas, kartu turėjome dvi treniruotes, tai kažko reikalauti dar nelabai galime, – teigė sostinės klubo treneris T. Stankevičius. – Matosi, kad N. Morris supranta krepšinį, matosi, kad ji nėra naujokė. Tikimės pagalbos ateityje“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vita Kuktienė. Puolėja per 40 minučių pelnė 20 taškų (4/9 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai), atliko 7 rezultatyvius pedavimus, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei blokavo metimą.

Kristina Vengrytė įmetė 18 taškų (6/11 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Lina Pikčiūtė – 16 (7/17 dvitaškiai, 12 atk. kam., 5 kld.), Mantė Kvederavičiūtė (9 atk. kam., 5 rez. per.) ir Rima Valentienė (4 rez. per., 3 per.) po 6, Kristina Alminaitė – 2.

„Buvo sunku, sunkiai sekėsi pirmame kėlinyje, net nežinau kodėl, – po mačo kalbėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ vidurio puolėja L. Pikčiutė. – Gerai, kad vėliau perlaužėme rungtynių eigą ir džiaugiuosi, kad pasiekėme pergalę

„Fortūnos“ gretose Monika Grigalauskytė įmetė 19 taškų (10 atk. kam.), Garkeiva Council – 16, o Lina Aglinskaitė – 11.