Vilnietėms 20 taškų pelnė Laura Juškaitė (11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai), 14 - Daugilė Šarauskaitė (8 atk. kam.), 13 - Gabija Meškonytė (6 atk. kam.), 9 – Dalia Donskichytė.

Klaipėdos ekipoje 19 taškų surinko Lina Mikelevičienė (2/8 tritaškiai), po 11 - Andra Gabalytė ir Justina Matuzonytė.

Geresnės mažojo finalo pradžios „Kibirkštis“ turbūt net nesapnavo (10:0). Nors prabėgus 2,5 minutės Lina Mikelevičienė pagaliau atidarė ir „Fortūnos“ sąskaitą (2:10), vilnietės įmetė dar 8 taškus be atsako (18:2). Iki kėlinio pabaigos skirtumas dar labiau išaugo (23:6).

Antrame ketvirtyje klaipėdietės atkuto puolime ir per 10 minučių įmetė 20 taškų, tačiau tai padėjo tik nežymiai priartėti prie šeimininkių (38:26).

Po didžiosios pertraukos „Kibirkštis“ toliau kontroliavo situaciją. Nors „Fortūna“ sugebėjo po ilgosios pertraukos sumažinti deficitą iki vienženklio (49:40), per likusias 3 minutes vilnietės buvo tikslesnės, todėl susigrąžino buvusį atotrūkį (55:42). Per paskutines dešimt žaidimo minučių situacija nepasikeitė ir „Kibirkštis“ įsirašė pirmą pergalę serijoje.

Kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkės laimėjo 52-28.

Antros rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį (balandžio 8-ą dieną) Klaipėdoje.