Be susirgusio Manto Rubštavičiaus į kovą stoję svečiai rungtynių pradžioje pataikė 4 tolimus metimus ir pirmą kėlinį laimėjo 24:18.

Po pertraukėlės Lietuvos vicečempionai kelis kartus buvo padidinę persvarą iki 8 taškų, tačiau prancūzai toli pabėgti neleido. Po 20 min. grumtynių komandos vis dar nebuvo pajudėjusios iš pradinio taško – 35:35.

Pirmoje rungtynių dalyje pirmaisiais smuikais savo ekipose griežė Benas Griciūnas ir Isiaha Mike, pelnę po 10 taškų.

Trečiame ketvirtyje šeimininkai buvo perėmę iniciatyvą (48:42), vis dėlto kova taškas į tašką netrukus tęsėsi toliau. Likus paskutinei rungtynių atkarpai „Lietkabelio“ persvara buvo minimali – 58:57.

Lemiamą kėlinį JL pradėjo spurtu 8:0. Traukti Aukštaitijos sostinės klubą iš bėdos ėmėsi Jamelis Morrisas, tačiau gynyboje sekėsi sunkiau, ir po dviejų iš eilės tritaškių Breso Burgo ekipa atitrūko 78:66. Daugiau grįžti į artimas kautynes svečiai nebesugebėjo.

JL: Jordanas Floydas 21 (7 atk. kam.), Isiaha Mike‘as 15, Maxime‘as Courby 15 (3/4 dvit., 3/3 trit.), Alexandre‘as Chassangas ir Axelis Julienas – po 8;

„Lietkabelis“: Jamelis Morrisas 21, Željko Šakičius 13 (1/5 dvit., 2/6 trit.), Vytenis Lipkevičius 12, Benas Griciūnas 10, Gyorgi Golomanas 6, Gabrielius Maldūnas 5.

Primename, kad JL klubo struktūroje nuo šio sezono pradžios dirba treneris iš Lietuvos Marius Leonavičius.

Po savaitės panevėžiečiai namuose priims Rumunijos čempionus Klužo-Napokos „CS Universitatea“.