Rungtynes sostinėje energingiau pradėjo Vilniaus KM auklėtinės, kurios pirmo kėlinio viduryje į priekį išsiveržė 6 taškais (11:5). Nors „Kibirkšties-VIČI-IKI“, daugiausiai Linos Pikčiutės pastangomis, bandė išlyginti rezultatą, tačiau „Jaunųjų talentų“ krepšininkės atlaikė šturmą ir po pirmo kėlinio pirmavo (17:12).

Antrą ketvirtį „Kibirkštis-VIČI-IKI“ pradėjo galingiau ir jau sužaidus minutę po Gretos Šniokaitės ir Ievos Prėskienytės taškų išsiveržė į priekį (18:17). Tik antrame kėlinyje šeimininkių gretose pasirodžiusi Celeste Trahan-Davis ėmė dominuoti po abiem krepšiais ir Lietuvos vicečempionės nutolo (32:23). Likus 2 minutėms komandas pirmą kartą skyrė dviženklis taškų skirtumas (39:29), o po paskutinę sekundę pataikyto Vitalijos Vaščiūnaitės tritaškio „Kibirkštis-VIČI-IKI“ komanda susikrovė 12 taškų pranašumą (44:32).

Trečiame kėlinyje sąlygas ir toliau diktavo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda. Sužaidus keturias minutes po Vitos Kuktienės tritaškio skirtumas šoktelėjo iki dvidešimties (56:36). Vilniaus KM auklėtinės sunkiai rinko taškus, o labiau patyrusi šeimininkių komanda didino pranašumą. Po Mantės Kvederavičiūtės tritaškio komandas jau skyrė 30 taškų (74:43).

Ketvirtame kėlinyje ir toliau viskas klostėsi pagal panašų scenarijų. Po V. Kuktienės penkių taškų iš eilės skirtumas tapo 40 taškų (89:48), o po G. Šniokaitės dvitaškio pasiekė ir 50 (98:48). Šimtąjį tašką pelnė M. Kvederavičiūtė, o galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos pergalę 105:53.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė L. Pikčiutė. Vidurio puolėja per 23 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. G. Šniokaitė įmetė 16 taškų, V. Kuktienė – 15, Celeste Trahan-Davis – 13, M. Kvederavičiūtė – 11, Vitalija Vaščiūnaitė – 8, I. Prėskienytė – 7 (9 atk. kam.), Rima Valentienė (6 rez. per.), Sakellie Daniels (9 per., 7 rez. per.) ir Kristina Alminaitė po 5, o Kristina Vengrytė – 3.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandoje dėl traumų nežaidė Eglė Šniokaitė, Sigita Galdikaitė ir Indrė Dudėnaitė.

„Jaunųjų talentų“ komandoje Laura Juškaitė įmetė 11 taškų.

„Šiomis rungtynėmis nesu patenkintas. Komanda pirmus du kėlinius žaidėme labai prastai, todėl teko griežtai pasikalbėti per pertrauką, - teigė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius. – Mums buvo nesvarbus rezultatas, turėjome savo uždavinius ir juos norėjome spręsti. Tačiau merginos nenusiteikė kovai. Tikrai esu nepatenkintas. Bausmes už šias rungtynes atidirbsime treniruočių metu“.

„Rungtynių pradžia mums tikrai nesusiklostė taip, kaip norėjome“, - sakė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ žaidėja R. Valentienė. – Tikimės šias klaidas ištaisyti ir kitose rungtynėse galingai žaisime nuo pat mačo pradžios. Šįkart susitikimo pradžioje nepataikėme kelių savo metimų ir tai mus išmušė iš vėžių“.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda žais šeštadienį. Tai bus rungtynės Kauno rajone su „Hoptrans-Sirenų“ komandą.

Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“ - Vilniaus "Jaunieji talentai" - 105:53 (12:17, 32:15, 32:12, 29:9).

Lina Pikčiutė17Laura Juškaitė11
Greta Šniokaitė16Sibilė Balaišytė10
Vita Kuktienė15Dalia Belickaitė8

Kauno „Aistės-LSU“ - Šiaulių „Rūta-Universitetas“ - 76:68 (19:11, 7:25, 22:17, 28:15).

Laura Svarytė21 tšk.Santa Okockytė23 tšk.
Dovilė Saurazaitė15Lidija Panasiuk16
Jolanta Marmienė13Ieva Kazlauskaitė9

Utenos „Utena“ - Klaipėdos „Fortūna“ - 77:83 (16:19, 14:23, 19:20, 28:21).

Rita Milieškienė21Lina Aglinskaitė22
Asta Daujadienė17Eglė Šikšniūtė17
Kristina Palaimaitė14Monika Grigalauskytė15

MarijampolėsSūduva-Mantinga“ - Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ - 71:78 (14:19, 15:15, 22:19, 20:25).