Kauno krepšininkai pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 29:14 ir atrodė, kad be didesnių problemų išsiveš pergalę iš Pasvalio.

Po dviejų kėlinukų „Žalgirio“ persvara taip pat gana solidi (49:33), tačiau po didžiosios pertraukos šeimininkai padidino apsukas ir gerokai sumažino kauniečių pranašumą.

Visgi įgyto solidaus pranašumo šalies čempiono titulą ginantys kauniečiai neišbarstė ir šventė pergalę rezultatu 85:77 (29:14, 20:19, 11:20, 25:23).

Dvyliktą pergalę šešioliktose šalies čempionato rungtynėse iškovojęs „Žalgiris“ tapo pirmuoju klubu, kuris šiame sezone iškovojo pergalę LKL mače Pasvalyje.

Kauno komanda pagal iškovotų pergalių procentą susilygino su trečioje pozicijoje esančia Prienų „Tonybet“ ekipa. Pasvalio klubas liko penktoje vietoje.

Šeimininkų gretose debiutavęs Darrellas Mitchellas pasižymėjo solidžiais statistikos rodikliais - pelnė 17 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Spalio mėnesį vykusias pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes Kaune kur kas lengviau rezultatu 83:57 taip pat laimėjo „Žalgiris“.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Kauno „Žalgiris“ - 77:85 (14:29, 19:20, 20:11, 23:25)

„Pieno žvaigždės“: D. Mitchellas 17 (11 rez. perd.), Ž. Jonušas 15, E. Kairys 14, E. Dimša ir A.Kudriavcevas – po 8, R. Powellas 7;

„Žalgiris“: M. Pocius 19 (8 atk. kam.), J. Dentmonas 15, Š. Jasikevičius 14, R. Javtokas 12 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), T. Klimavičius 10, A. Milaknis 8.

Ilgai trukusią, net septyniolikos iš eilės pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate nutraukė Kauno rajono „LSU-Atleto“ komanda. Kauniečiai svečiuose po atkaklios kovos 72:69 (21:16, 9:15, 19:22, 23:16) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkų pasipriešinimą.

Paskutinį kartą „LSU-Atletas“ pergalę buvo iškovojęs dar praėjusių metų lapkričio 26 dieną, rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Kėdainių „Nevėžio“ - Kauno rajono „LSU-Atletas“ - 69:72 (16:21, 15:9, 22:19, 16:23)

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas (6/11 trit.) – 24, Žygimantas Skučas (10 atk. kam.) 17, Taurantas Tomašiūnas 12, Tomas Urbonas (10 atk. kam.) – 10 taškų.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius (8/11 dvit.) – 18, Tauras Jogėlas 16, Šarūnas Kulevičius 9, Vidas Ginevičius 6 taškai.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):