Artūrui Milakniui prireikė vos 3 sekundžių, kad po Vytenio Čižausko perdavimo dėjimu užbaigtų pirmąją ataką. Vėliau V. Čižauskas ir Vytenis Lipkevičius po krepšiu surasdavo Kšištofą Lavrinovičių, po kurio 6 taškų (8:3) varžovų treneriai prašė minutės pertraukėlės. Brolį pakeitęs Paulius Jankūnas po V. Lipkevičiaus ir Martyno Pociaus perdavimų iškart pelnė 4 taškus – 12:5. Po krepšiu gerai žaidė ir Tadas Klimavičius, ryžtingai prasiveržė Tomas Dimša, o pirmąjį kėlinį tritaškiu su sirena baigė Vaidas Kariniauskas19:8.

Antrojo kėlinio pradžioje nesustabdomai žaidė K. Lavrinovičius, kuriam progas kūrė Justinas Dentmonas. Kšištofas pelnė dar 7 taškus, dvitaškį pridėjo V. Lipkevičius, po to dar atlikęs rezultatyvų perdavimą J. Dentmonui. Šį pakeitęs V. Čižauskas padidino skirtumą iki 19 taškų (33:14), tačiau po to per daugiau nei 5 minutes „Žalgiriui“ vienintelį dvitaškį įmetė tik Mindaugas Kupšas. Tiesa, žalgiriečiai nesumažino apsukų gynyboje, todėl ir toliau solidžiai pirmavo 35:19.

Po didžiosios pertraukos K. Lavrinovičius pataikė dar vieną metimą iš vidutinio nuotolio. Gerai žaidė ir V. Čižauskas, atlikęs perdavimą M. Kupšui ir pats taikliai atakavęs iš toli – 42:22. Vėliau po M. Kupšo perdavimo įdėjo T. Dimša, tritaškį su pražanga įmetė A. Milaknis, o tas pats M. Kupšas padidino persvarą iki 26 taškų – 50:24. Kelias minutes tuščiai puolime rungtyniavę žalgiriečiai varžovų krepšį „pramušė“, kai T.Dimša, V. Kariniauskas ir Kasparas Vecvagaras prasiveržimais užbaigė paskutines 3 trečiojo kėlinio atakas – 58:29.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui V. Kariniauskas ir T.Dimša kamuoliais maitino P. Jankūną, kuris prieš prasižengdamas penktąjį kartą pelnė 6 taškus – 64:34. Vėliau baudas realizavo V. Kariniauskas ir M. Kupšas – 68:37. Rungtynių tempas sulėtėjo, nes abi komandos viršijo pražangų limitus. Galiausiai iš žaidimo pataikė tritaškį smeigęs K. Vecvagaras (72:45). Perėmę kamuolius greitas atakas elegantiškai užbaigė A. Milaknis bei K. Lavrinovičius ir „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 79:50.

Šiam susitikimui „Žalgirio“ gretose nebuvo registruoti Šarūnas Jasikevičius, Robertas Javtokas, Siimas-Sanderis Vene, Tauras Jogėla ir Artūras Gudaitis.

„Žalgiris“: K. Lavrinovičius 20 (8/10 dvit., 6 atk. kam.), P. Jankūnas 11 (10 atk. kam.), A. Milaknis 9, M. Kupšas 8 (11 atk. kam., 2 blk.), V. Kariniauskas 7, T. Dimša 6, K. Vecvagaras 6, V. Čižauskas 5 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), T. Klimavičius 3 (6 atk. kam.), V. Lipkevičius 2, J. Dentmonas 2, M.Pocius 0.

„LSU-Atletas“: V. Sragauskis 10 (6 atk. kam.), T. Urbonas 10 (8 atk. kam., 6 blk.), Ž. Skučas 8.