Vos 6 taškus per pirmąsias septynias rungtynių minutes sukrapštę Jasikevičiaus auklėtiniai po Steveno Enocho baudos metimų atsiliko net dvylikos taškų skirtumu. Po Šaro paprašytos pertraukėlės katalonai atsitiesė tik trumpam – sužaidus pirmąjį kėlinuką 10 taškų skirtumu pirmavo svečiai.

Įsibėgėję baskai nemažino apsukų ir artėjant antrojo ketvirčio viduriui susikrovė rekordinę 18 taškų persvarą – 20:38. Vos 1 iš 12 pirmųjų savo tritaškių pataikę šeimininkai galiausiai surengė spurtą 11:2, bet keturis taškus paeiliui pelnęs Tadas Sedekerskis atitolino svečius iki 31:44.

Į ilgąją pertrauką komandos išėjo „Baskoniai“ turint 11 taškų pranašumą, o dviženkliu pelnytų taškų skaičiumi pirmoje rungtynių pusėje pasižymėjo Nikola Mirotičius (13) ir svečių komandos aukštaūgis Enochas (10).

Antroje rungtynių pusėje dviženklę persvarą išlaikę svečiai šeimininkams grąžinti intrigą leido tik ketvirto kėlinuko viduryje, kai po Roko Jokubaičio ir Sertačo Šanli tritaškių „Barcelona“ priartėjo iki 64:70.

Visgi tuomet iniciatyvos puolime ėmėsi Wade'o Baldwino ir Matto Costello duetas, kurio vedami baskai ne tik užgesino varžovų spurtą, bet ir dar sykį atitrūko dviženkliu skirtumu.

Prie pergalės Rokas Giedraitis per 25 sužaistas minutes pridėjo 9 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir vieną rezultatyvų perdavimą. 18 minučių rungtyniavęs Sedekerskis pasižymėjo 8 taškais (3/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu.

Katalonijos ekipoje vienu naudingiausių krepšininkų tapo rezultatyvumu tik Nikolai Mirotičiui nusileidęs Jokubaitis. Per 28 minutes įžaidėjas surinko 13 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit.), atkovotą kamuolį ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Katalonams tai buvo tik antroji nesėkmė šių metų ACB pirmenybėse, tačiau pralaimėjimas privertė „Barcą“ užleisti vietą turnyro lentelės viršūnėje principiniams varžovams Madrido „Real“ (11-1). Vitorijos krepšininkai po pergalės dalinasi 9-10 pozicijomis su Malagos „Unicaja“.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (7/11 dvit., 1/5 trit.), Rokas Jokubaitis 13, Nigelas Hayesas ir Kyle'as Kuričius (2/7 trit.) po 12, Sertačas Šanli 10 taškų.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 23 (7/9 dvit., 2/2 trit., 6 atk.kam.), Mattas Costello 19 (4/4 trit.), Wade'as Baldwinas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)