Trečio kėlinio pabaigoje teisėjai netikėtai išėjo į tunelį ir paliko aikštę – buvo nuspręsta sustabdyti mačą dėl tarpusavyje konfliktavusių ir necenzūrines skanduotes laidžiusių abiejų komandų ultrų, kurie nereagavo į perspėjimus ir toliau kurstė aistras.

Galiausiai per ilgai užsitęsusią pauzę fanai išsivaikšiojo, o į aikštę grįžę krepšininkai pabaigė savo darbą.

Stambulo „Fenerbahče“ vyrai 64:49 (20:18, 16:13, 12:8, 16:10) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipą ir žais finale, kuriame jų varžovais bus Stambulo „Anadolu Efes“ atstovai, 96:71 (28:15, 26:17, 25:15, 17:24) eliminavę Stambulo „Daruššafaką“.

„Fener“ pergalę nukalė Marko Guduričius su 20, Devinas Bookeris su 15 ir Pierria Henry su 12 taškų.

„Gala“ gretose 19 taškų surinko Melo Trimble. Buvęs Vilniaus „Ryto“ puolėjas Maurice'as Ndouras finišavo su 10 taškų, bet išsibaudavo, o buvęs žalgirietis Dee Bostas už priekaištus teisėjams paskutinę susitikimo minutę buvo išvarytas iš arenos.