Tuo metu Ramūno Cvirkos auklėtiniai lieka paskutinėje „Betsafe–LKL“ pozicijoje.

Kėdainių komanda šiose rungtynėse tik trumpam buvo minimaliai išsiveržusi į priekį – antrame kėlinyje.

„Neptūnas“, jau pradėjęs rungtynes atkarpa 15:2, vėliau iniciatyvą susigrąžino bei antrajam kėliniui einant į pabaigą buvo priekyje 41:34. Tomo Delininkaičio tritaškis leido „Neptūnui“ įgyti dviženklę persvarą (54:42), tačiau spurtu 7:0 „Nevėžis“ gerino savo padėtį – 51:57.

Intriga išliko ir ketvirtajame kėlinyje: užsivedęs nuo keturių tritaškių Kėdainių klubas priartėjo dar labiau (71:74), bet svečių įsibėgėjimą stabdė T. Delininkaitis, pataikęs tritaškį su pražanga – 78:71.

Netrukus jis pridėjo dar vieną tolimą metimą, dar vieną smeigė Osvaldas Olisevičius, o „Nevėžio“ puolimui užstrigus klaipėdiečiai užsitikrino pergalę.

Gyčiui Masiuliui pavyko pagerinti savo asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus: šįkart jis pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Adonte Parkeris 18, Nikita Balašovas 16, Zaidas Hearstas 16, Gintautas Matulis ir Martinas Junakovičius – po 6.