30-metis įžaidėjas mačą prieš Orlando „Magic“ (36-26) pradėjo starto penkete ir per 29 minutes pelnė 21 tašką (7/11 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, tokio serbo pasirodymo neužteko – „Magic“ įrodė pranašumą 101:89 (25:20, 20:23, 30:23, 26:23), o „Hornets“ patyrė penktą iš eilės pralaimėjimą.

„Jis žaidė puikiai puolime, du prieš du ir gerai užsibaigė atakas arčiau krepšio. Vasilije – nuostabus kamuolių skirstytojas“, – po serbo pasirodymo sakė „Hornets“ treneris Steve’as Cliffordas.

V. Micičius į „Hornets“ persikėlė po mainų, kai tapo nereikalingu Oklahomos „Thunder“ klubui, kuriame negavo šanso įrodyti savo vertės – per 12 minučių rinkdavo 3,3 taško ir atlikdavo 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Per 11 mačų su „Hornets“ apranga įžaidėjas aikštėje praleidžia po 23 minutes, per kurias rezultatyvumas šoktelėjo iki 9,8, o atliekamų rezultatyvių perdavimų vidurkis – 5,7.