Tiesa, pirmąjį kėlinį „kariai“ pralaimėjo, bet vėliau taip įsibėgėjo, kad Saulės miesto komanda neturėjo jokių šansų. 46 taškus per trečiąjį ketvirtį įmetę šeimininkai pagerino sezono rekordą – šiemet per 12 minučių tiek įmesti nesugebėjo nė viena ekipa.

Po trijų kėlinių komandas skyrė net 40 taškų (105:65), bet paskutinįjį svečiams pavyko skirtumą kiek aptirpdyti, nes progą pasireikšti gavo atsarginiai NBA čempionų nariai.

Dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė Klay Thompsonas, pataikęs net 8 tritaškius iš 13 bandymų ir iš viso surinkęs net 43 taškus.

„Suns“: Mirza Teletovičius 24 (24 min.), T. J. Warrenas 19 (8 at. kam.), Brandonas Knightas 17, Archie Goodwinas ir Ronnie Price'as po 9 taškus.

„Warriors“: Klay Thompsonas 43, Stephenas Curry 25 (7 rez. perd.), Draymondas Greenas 16 (11 atk. kam., 10 rez. perd., 5 blk.), Brandonas Rushas ir Marreese'as Speightsas po 11 taškų.