Lietuvė į šeimininkėms pelnė 16 taškų, perėmė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo bei trissyk prasižengė. Per 31 žaidimo minutę (31:46) K.Nacickaitė prametė visus 4 tritaškius, pataikė 6 dvitaškius iš 15 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

17 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Marcedes Walker, 8 – Shannon Bobbitt.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Iva Perovanovič (22 tšk.), Yasemin Dalgalar (16 tšk.) bei Julie McBride (13 taškų).

Čempionato lydere tapo dešimtąją pergalę iš eilės iškovojusi Stambulo „Galatasaray Odea Bank“ komanda.

Gintarės Petronytės Antakijos „Homend Belediyesi“ (6 pergalės ir 3 pralaimėjimai) klubas yra penktas, o Izmiro „Konak Belediyesi“ (2/7) ekipa su Marina Solopova – trylikta.

Giedrės Paugaitės ekipa Prancūzijos krepšinio lygoje iškovojo šeštą pergalę

Šeštą pergalę Prancūzijos moterų krepšinio pirmenybių vienuolikto turo rungtynėse iškovojo šeštą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Šarlevilio-Mezjero FCB „Ardennes ASPTT“ klubas su Giedre Paugaite, svečiuose 63:51 (21:20, 18:10, 16:6, 8:15) nugalėjęs tryliktoje pozicijoje likusias Nicos „Cavigal Basket 06“ (2 pergalės ir 9 pralaimėjimai) krepšininkes.

Starto penkete žaidusi lietuvė į šeimininkių krepšį įmetė 9 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir dusyk suklydo. Per 32 su puse žaidimo minutės (32:36) G.Paugaitė pataikė 3 dvitaškius iš 9 ir realizavo visus 3 baudų metimus.

12 taškus nugalėtojoms pelnė Yacine Sene, 11 – Amel Bouderra, 10 – Jacinta Monroe.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Anna Montanana Gimeno (12 tšk.), Kristen Sharp ir Karisma Penn (po 11 taškų).

Prancūzijos moterų krepšinio lygoje dvivaldystė – pirmauja po dešimt pergalių per vienuolika mačų iškovojusios Vilnevo „d'Ascq“ bei Buržo „Basket“ komandos.