Iki šios pergalės vilniečiai pralaimėjo penkerias pastarąsias rungtynes – Krasnodaro „Lokomotiv“, Vitorijos „Laboral Kutxa“, Tel Avivo „Maccabi“ (visas tris Eurolygoje), Sankt Peterburgo „Spartak“ ir Kazanės „Uniks“ (abi VTB lygoje) komandoms.

O. Cookas smeigė tritaškį, S. Jelovacas greitą išpuolį pabaigė dvitaškiu ir rezultatas tapo lygus - 12:12 (6 min.). Čekų klubas vėl išsiveržė į priekį, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis M. Gecevičius pataikė tolimą metimą ir atstatė pusiausvyrą - 19:19.

J. Palaciosas du kartus įkrovė kamuolį į krepšį ir „Lietuvos rytas“ pirmavo 28:24 (13 min.). ČEZ klubui toliau nesisekė pataikyti tritaškių, o vilniečių puolėjas D. Songaila vėl įveikė šeimininkų gynybą. Po dviejų kėlinių Dirko Bauermanno auklėtiniai buvo priekyje 38:30 (20 min.).

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos ilgai negalėjo pelnyti taškų. Vilniečių taškų badą nutraukė S. Jelovacas bei M. Gecevičius (45:32, 25 min.).

Aikštės šeimininkai toliau klydo, o „Lietuvos rytas“ išlaikė užtikrintą persvarą - 57:43 (32 min.). Puikiai žaidžiantis S. Jelovacas pataikė dar vieną tritaškį, R. Seibutis atliko rezultatyvų perdavimą T. Lydekai - 67:49 (35 min.).

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius (3/5 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 4 rez. perd.) 20, Stevanas Jelovacas (2/2 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 7 atk. kam.) 16, Darius Songaila 10, Omaras Cookas (10 rez. perd.) 8, Renaldas Seibutis 7, Juanas Palaciosas 6, Tautvydas Lydeka 4, Milenko Tepičius 2, Steponas Babrauskas 2.

ČEZ: Radoslavas Rančikas (7 atk. kam.) 17, Dylanas Page‘as (6 atk. kam.) 15, Rašidas Mahalbašičius (8 atk. kam.) 12, Vojtechas Hrubanas ir Tre Simmonsas (6 atk. kam.) po 7.