Tai – penkioliktoji „Vyčio“ pergalė iš eilės.

Susitikimą šakiškiai pradėjo atkarpa 7:0, tačiau palangiškiai deficitą greitai panaikino ir rezultatą išlygino – 11:11. Šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį bei padidinti savo pranašumą (22:16) ir kol „Vyčio“ atakos strigo, tuo buvo pasinaudota – 27:21. Tiesa, per porą minučių situacija pasikeitė ir šakiškiai ėmė kvėpuoti varžovams į nugaras (29:30), bet svarstyklės vėl sviro palangiškių naudai. Sėkminga antrojo mačo pabaiga leido į ilgąją pertrauką išsinešti 9 taškų pranašumą – 42:33.

Karolis Brusokas po didžiosios pertraukos ėmė vesti „Vytį“ į priekį bei padėjo priartėti prie varžovų (39:42), o Pauliaus Beliavičiaus tritaškis rezultatą persvėrė – 46:45. Atotrūkis tarp komandų ėmė tik augti (55:47), tačiau intrigą „Palanga“ sugrąžino – 57:59. Vis tik ketvirtojo ketvirčio pabaiga sėkmingiau klostėsi „Vyčiui“, kuris savo pranašumą įrodinėjo užtikrintai ir galiausiai mačą laimėjo 75:67.

Šios rungtynės buvo itin sėkmingos Karoliui Brusokui, kuris per 31 minutę pelnė net 27 taškus (11/17 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo net 21 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus prasižengė, sykį suklydo ir surinko 46 naudingumo balus. Tai – geriausios aukštaūgio karjeros rungtynės.

„Vytis“: K. Brusokas 27, I. Vaitkus 17, P. Beliavičius 12 taškų.

„Palanga“: R. Simsas 15, T. Robinsonas (11 atk. kam.) ir M. Jucikas po 14, M. Reminas 13 taškų.