Utenos ekipa po trijų kėlinių pirmavo 70:63, bet varžovai ketvirtajame kėlinyje išsiveržė į priekį 75:70.

Visgi dramatiškoje ir krepšininkų susistumdymu aikštės viduruje paženklintoje ketvirtojo kėlinio pabaigoje uteniškiams pavyko išlyginti rezultatą. Paskutinės atakos metu šeimininkai netgi galėjo išplėšti pergalę, bet Dovis Bičkauskis perlaikė kamuolį ir savo šansu nepasinaudojo.

Nepaisant to, antros galimybės „Juventus“ iš rankų nepaleido ir savo pranašumą įrodė per pratęsimą.

Utenos ekipai (2 pergalės/3 pralaimėjimai) 22 taškus pelnė Laronas Dendy (8 atk. kam.), 20 – Anthony Irelandas, 11 – D. Bičkauskis (7 rez. perd.), 10 – Karolis Guščikas.

Sasario komandoje (1/4) 22 taškus surinko Scottas Bamforthas, padaręs net 8 klaidas.

Apskritai iš viso Italijos komanda prarado 16, o Utenos – tik 7 kamuolius.

Kitas rungtynes Žydrūno Urbono auklėtiniai žais lapkričio 15 dieną išvykoje su Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija) komanda.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.