Paskutines pasirengimo ciklo rungtynes „Juventus“ žais sekmadienį (rugsėjo 18 dieną), kai savo aikštelėje 17.00 val. susitiks su Jūrmalos „Jurmalas/Fenikss“ ekipa iš Latvijos. Įėjimas į šias rungtynes nemokamas.

Gyčio Sirutavičiaus, Armino Urbučio bei Spencerio Parkerio metimų dėka uteniškiai pirmieji atitrūko (6:2), o įpusėjus kėliniui baudų metimus realizavęs Aaronas Bestas pirmą kartą leido „Juventus“ komandai įgyti dviženklį pranašumą – 14:4. Į tai dviem tritaškiais atsakę „Cmoki“ krepšininkai priartėjo (10:14), bet A. Besto ir S.Parkerio taškai leido A. Sireikos komandai po pirmųjų dešimties minučių toliau būti priekyje – 19:13.

Antrojo kėlinio pradžioje Jamaras Diggsas sugrąžino uteniškiams aštuonių taškų persvarą (24:16), tačiau „Cmoki“ komanda surengė spurtą 17:2 ir daugiausiai Laimono Kisieliaus bei amerikiečio Justino Gray pastangomis Baltarusijos čempionai panaikino visą deficitą bei pabėgo į priekį – 33:26. Dovio Bičkauskio ir S. Parkerio tritaškiai buvo atgaivinę „Juventus“ puolimą (32:35), tačiau kėlinio pabaigoje Minsko komanda susigrąžino devynių taškų persvarą – 44:35.

Po didžiosios pertraukos jau Lietuvos komanda rungtyniavo sėkmingiau ir sužaidus tris minutes rezultatas vėl tapo lygus – 46:46. Nors svečiams dar sykį pavyko nutolti (54:48), J.Diggso ir Rolando Jakšto taškai inicijavo „Juventus“ spurtą, po kurio A. Sireikos komanda susigrąžino pranašumą – 58:57. Visgi kėlinį dvitaškiu baigė Minsko komanda, kuri prieš lemiamas dešimt minučių pirmavo 59:58.

Ketvirtojo kėlinio minutėmis iniciatyvą dar sykį perėmė Baltarusijos čempionai, kurie po Pavelo Ulyankos tritaškio susigrąžino devynių taškų persvarą – 69:60. Vytauto Šulskio tritaškis bei A. Urbučio baudų metimai įpusėjus kėliniui šią persvarą gerokai sumažino (65:69), o prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei skirtumas tapo minimalus – 73:74. Visgi mačo pabaigoje varžovai įgijo trijų taškų pranašumą (79:76), o rezultatą išlyginti galėję tiek G. Sirutavičiaus, tiek J. Diggso tritaškiai tikslo nepasiekė.

„Juventus“ klubui 16 taškų pelnė Aaronas Bestas (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 2/3, 4 atk. kam.), po 12 – Vytautas Šulskis (8 atk. kam.) ir Gytis Sirutavičius (tritaškiai 2/5), 10 – Jamaras Diggsas (9 rez. perd.), 9 – Spenceris Parkeris, 6 – Rolandas Jakštas (dvitaškiai 3/5), po 4 – Arminas Urbutis (5 atk. kam.) ir Vaidas Čepukaitis (5 atk. kam.), 3 – Dovis Bičkauskis (4 atk. kam., 6 rez. perd.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Dru Joyce‘as (20 tšk., dvitaškiai 3/5, tritaškiai 3/5, baudos 5/5, 5 rez. perd.), Dorde Gagičius (17 tšk., dvitaškiai 8/11) bei Justinas Gray‘us (15 tšk., 8 atk. kam., 6 rez. perd.).

Laimonas Kisielius per 40 minučių pelnė 8 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3, baudos 1/2) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 4 kamuolius, išprovokavo 2 pražanga, prasižengė 4 sykius ir surinko 12 naudingumo balų.