Turnyro finale trečiadienį uteniškiai susitiks su Sankt Peterburgo „Zenit“ klubu, kuris pirmajame susitikime sužaidė taikiai 100:100 su Rygos VEF komanda. Pasibaigus antram pratęsimui Rygos krepšininkai nusprendė atiduoti pergalę Rusijos klubui, kadangi dėl išnaudoto pražangų limito rygiečių gretose buvo telikę vos keturi krepšininkai.

VEF ir „Nevėžio“ ekipos trečiadienį kausis dėl trečiosios vietos.

Antrajame pusfinalio mače didesnės intrigos aikštelėje nebuvo jau nuo pirmųjų minučių. Rashauno Broaduso ir Sauliaus Kulviečio tiksliais metimais prasidėjusiose rungtynėse uteniškiai iškart nutolo (6:0), o sužaidus šešias minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 19:8. Valdo Dabkaus atakų dėka aikštės šeimininkai dar labiau nutolo (24:10), o skirtumą varžovai tolimu metimu sušvelnino tik paskutinę ketvirčio sekundę – 24:13.

Antrąjį kėlinį dar dviem tolimais metimais pradėję kėdainiškiai buvo priartėję (19:24), bet V.Dabkaus ir Edgaro Stanionio pastangomis skirtumas netruko vėl tapti dviženklis – 33:23. Situacija nesikeitė iki pat didžiosios pertraukos, tad įpusėjus susitikimui „Juventus“ buvo priekyje rezultatu 40:27.

Antroje susitikimo pusėje „Juventus“ persvara jau tapo triuškinanti. Daugiausiai komandos kapitono Dariaus Pakamanio tikslių atakų dėka skirtumas dar trečiojo kėlinio pradžioje pasiekė dvidešimties taškų ribą (48:28), o po Jauniaus Davniuko tolimo metimo paskutinėmis kėlinio sekundėmis skirtumas dar labiau išaugo – 64:37.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. Spurtu 8:0 ketvirtį pradėję Kėdainių krepšininkai kiek sumažino deficitą (44:66), tačiau atkurti intrigos jau nesugebėjo. Per likusį laiką uteniškiai nesunkiai išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:58.

„Juventus“ komandai 15 taškų pelnė Valdas Dabkus (17 atk. kam.), 14 – Edgaras Stanionis, 12 – Darius Pakamanis, po 9 – Vaidas Čepukaitis (9 atk .kam.) ir Saulius Kulvietis, 7 – Arvydas Šikšnius, 6 – Rashaunas Broadusas (6 rez. perd.), 3 – Jaunius Davniukas, 2 – Simas Buterlevičius.

Kėdainių komandoje pasižymėjo Roderpas Caphoras (20 tšk.), Šarūnas Kulevičius (11 tšk.) bei Marcusas Monroe (8 tšk.).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!