Uteniškiams tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės skaičiuojant visus - LKL, BBL ir LKF taurės - turnyrus.

Nuo pirmųjų susitikimo akimirkų pirmavę aikštės šeimininkai jau pirmajame ketvirtyje įgijo dviženklį pranašumą (25:13), kuris antrojo kėlinio viduryje buvo gerokai aptirpęs - 25:22.

Visgi daugiausiai Nerijaus Varnelio tikslių atakų dėka aikštės šeimininkai dar iki didžiosios pertraukos susigrąžino visą turėtą persvarą (43:31), o antroje mačo pusėje skirtumas nei sykio nebuvo vienženklis.

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus keturias minutes Darius Gvezdauskas dvitaškiu pirmą kartą leido aikštės šeimininkams įgyti dvidešimties taškų persvarą (77:57), kuri per likusį laiką tik minimaliai sumažėjo.

Nugalėtojams 18 taškų surinko gimimo diena šventęs Laimonas Kisielius (6/7 dvitaškiai ), 17 - Nerijus Varnelis (2/2 dvitaškiai, 7/7 baudos), 13 - Arvydas Čepulis (3/6 tritaškiai), 11 - Paulius Morkeliūnas, 10 - Aidas Viskontas, 7 - Gintautas Matulis, 6 - Karolis Petrukonis, 5 - Darrickas Leonardas, 2 - Darius Gvezdauskas.

Svečių gretose išsiskyrė Edgaras Želionis (14 tšk.), Dmitrijus Sviridovas (12 tšk.), Christopheris McEachinas (11 tšk.) bei Jeroslavas Skrypetsas (10 tšk.).