Su 206 cm ūgio krepšininku Utenos klubas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos.

Praėjusiame sezone A. Penava rungtyniavo Lenkijoje, kur atstovavo Stargardo „PGE Spojnia“ komandai. Aukštaūgis per vidutiniškai 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė po 12,6 taško, atkovojo po 7 kamuolius, atliko 1,4 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 15,7 naudingumo balo.

„Ajdinas yra mobilus ir protingas žaidėjas, kurį pasirašę užbaigiame mūsų komplektaciją. Jis pagilins rotaciją tarp aukštaūgių. A. Penava gali žaisti tiek veidu, tiek nugara į krepšį. Mūsų tvarkaraštis įtemptas, tad tikimės, kad aukštaūgis greit įsilies į komandą“, – apie naujoką kalbėjo „Uniclub Casino-Juventus“ direktorius Gintautas Matulis.

Šiame sezone A. Penava buvo pasirašęs mėnesio trukmės sutartį su savo gimtojo miesto Sarajevo komanda bei bandė padėti jai patekti į Adrijos lygos antrąjį divizioną. Sarajevo „OKK Spars“ krepšininkai atrankos turnyre nusileido Novi Sado „Vojvodina“ komandai bei savo tikslo nepasiekė.

Bosnis per vidutiniškai 29 aikštelėje praleistas minutes pelnė po 11,5 taško, atkovojo po 7,5 kamuolio bei rinko po 11,5 naudingumo balo.

Pasaulio čempionato atrankoje, kur teko kautis ir su Lietuvos rinktine, bokštas rinko po 6,4 taško, 3,4 atkovoto kamuolio ir 8,6 naudingumo balo.

Po studijų Jungtinėse Amerikos Valstijose A. Penaja pasirašė sutarti su Vitorijos „Baskonia“. Vėliau bosnis atstovavo Monso „Belfius“ (Belgija), Sarajevo „Slavija Istocno“ (Bosnija ir Hercegovina) bei Stargardo „PGE Spojnia“ (Lenkija) komandoms.

A. Penaja į Lietuvą atvyks artimiausiomis dienomis, o jo debiutas Utenos klube numatomas spalio 2 d., kuomet O.Kostičiaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje kausis su Klaipėdos „Neptūnu“.