Pirmame trečiadienio mače jaunieji žalgiriečiai, vadovaujami Tomo Masiulio, mėgino palaužti sostinės komandą. Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržę kauniečiai (9:3) iki pat antro kėlinio pabaigos turėjo nežymią persvarą (40:36). Vilniečiams vienu metu buvo pavykę išlyginti rezultatą (40:40), tačiau iki susitikimo pabaigos žalgiriečiai išlaikė nedidelę savo persvarą ir šventė pergalę rezultatu 71:68.

Nugalėtojams po 14 taškų pelnė A. Kojenecas ir D. Tarolis, o sostinės komandai 12 taškų pelnė P. Semaška, po 11 - D. Bičkauskis ir V. Lukša.

Antrose dienos rungtynėse „Triobet“ varžėsi su LCC ekipa. Pirmame ketvirtyje abiejų komandų žaidėjai pasižymėjo taikliais tolimais metimais ir tai atsispindėjo rezultate (24:19). Antrame kėlinyje rungtyniavo Jonavos ekipos naujokai. Kelis metimus pataikė A. Zabarauskas, taškų įmetė V. Kružikas. Tačiau skirtumas sumažėjo iki minimumo (40:39).

Po didžiosios pertraukos vargu ar galima buvo prognozuoti, kad „Triobet“ gali pralaimėti, kai įpusėjus trečiam kėliniui po I. Daukšio ir V. Kružiko taiklių tritaškių, jonaviečiai pirmavo 15 taškų skirtumu (58:43). Tačiau per likusias 15 minučių „Triobet“ puolimas tiesiog užstrigo ir per šį laiką atkarpa buvo pralaimėta net 7:24. Netikslių metimų serija baigėsi pralaimėjimu rezultatu 65:67. Be to, mačo pabaigą aptemdė A. Zabarausko trauma.

„Triobet“ gretose sėkmingiausiai žaidė V. Kružikas (13 tšk.), H. Vorotnikovas (12 tšk.), A. Urbonas (9 tšk.) ir A. Zabarauskas (8 tšk.).

15 taškų prie pergalės prisidėjo A. Einikis, 12 - R. Nacius.

Antrą turnyro dieną „Triobet“ ekipa siekė pirmos pergalės prieš gimtadienį švenčiančio trenerio T. Masiulio treniruojamus jaunuosius žalgiriečius.

Pirmas kėlinys klostėsi gan rezultatyviai ir abiejų ekipų žaidėjai rinko taškus didindami jų skaičių. Pranašumo įgyti nepavyko nė vienai komandai, tačiau ketvirčio pabaigoje žalgirietis I. Fiodorovas pataikė iš toli ir kauniečiai pabandė nutolti (20:14), bet Jonavos krepšininkams pavyko sušvelninti rezultatą (21:22), kai pataikė T. Sebežiovas ir E. Aniulis.

Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Svečiai turėjo nežymų pranašumą, o aikštės šeimininkai vis buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Šis kėlinys baigėsi lygiai tokiu pat rezultatu ir „Triobet“ turėjo dviejų taškų deficitą (42:44).

Po didžiosios pertraukos po H. Vorotnikovo taiklaus metimo rezultatas tapo lygus (48:48), bet neilgam, kadangi Kauno krepšininkai nutolo (50:58).

Besibaigiant trečiam kėliniui vėl rungtynėse atsirado intriga, kai A. Urbonas pataikė dar vieną tolimą metimą (61:63).

Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms jonaviečiai pagaliau po V. Kružiko dvitaškio išsiveržė į priekį (77:75). Tačiau pergalingo rezultato išsaugoti nepavyko. Į taiklias varžovų atakas jonaviečiai atsakė keliais netaikliais metimais. „Triobet“ patyrė antrą nesėkmę šiame turnyre.

Jonavos komandai T. Sebežiovas pelnė 17 taškų, V. Kružikas - 15, A. Urbonas - 14, o nugalėtojams D. Tarolis pelnė 24, L. Lekavičius - 20 taškų.

Po antrų rungtynių paaiškėjo, kad Jonavos komanda vienintelė liko be pergalių. Jų pirmos dienos skriaudikė LCC ekipa 74:91 pralaimėjo BC „Vilnius“ krepšininkams.

Penktadienį vyks paskutiniai turnyro mačai. Nuo 15.00 val. Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro salėje LCC susitiks su „Žalgirio-2“ ekipa, o 17.00 val. „Triobet“ bandys įveikti BC „Vilniaus“ komandą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)