Graikijos krepšinio taurės finale susidūrė du lietuviai, o titulu džiaugėsi I. Brazdeikis, kurio atstovaujama „Olympiakos“ 69:58 (14:12, 16:13, 17:14, 22:19) susitvarkė su Mariaus Grigonio Atėnų „Panathinaikos“ ekipa.

Pirėjo komanda šalies taurę iškovojo trečius metus iš eilės ir 12-ą kartą klubo istorijoje.

Abu lietuviai susitikimą pradėjo starto penkete. M. Grigonis per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko du naudingumo balus.

I. Brazdeikis per 13 minučių prametė visus tris dvitaškius ir taškų nepelnė. Gynėjas atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir pasižymėjo vieninteliu naudingumo balu.

Trečio kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus (39:39), bet OLY pelnė 8 taškus be atsako ir nutolo 47:39. Lemiamo ketvirčio viduryje Anthony-Mosesas Wrightas pelnė du taškus su pražanga, Filipas Petruševas pridėjo tritaškį ir Pirėjo komanda pabėgo 59:46.

„Panathinaikos“: K. Mitoglou 16, M. Lessortas 12, J. Grantas 11, K. Nunnas 10.

„Olympiakos“: M. Wrightas ir M. Fallas po 13, F. Petruševas 10, K. Papanikolaou 9.

Ispanijos Karaliaus taurę į viršų iškėlė „El Clasico“ mūšį laimėjęs Madrido „Real“, kuris 96:85 (19:19, 24:26, 23:18, 30:22) įveikė „Barceloną“ su Roku Jokubaičiu.

Lietuvis katalonams per 13 minučių surinko 7 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir mačą baigė su vienu naudingumo balu.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui komandas skyrė tik trys taškai, bet „Real“ atitrūko po Gabrielio Decko ir Guerschono Yabusele tritaškių, kurie padėjo susikrauti rekordinį pranašumą finale – 77:68.

„Barca“ dar buvo priartėjusi per keturis taškus, bet „Real“ atsakė atkarpa 12:2 (93:79) ir įtvirtino pergalę.

Karališkąjį klubą į priekį vedė centras Vincentas Poirier – 17 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 31 naudingumo balas.

„Real“: F. Campazzo 18, V. Poirier 17, G. Yabusele, D. Musa po 15, G. Deckas 13, M. Hezonja 12

„Barcelona“: J. Parkeris 19, T. Satoransky 15, J. Vesely 14, D. Brizuela ir W. Hernangomezas po 8.