„Barcelona“ išvykoje 87:79 (25:19, 22:11, 24:23, 16:26) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13-19).

R. Jokubaitis per 8 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir surinko vieną naudingumo balą.

Bavarai pirmavo tik pirmomis susitikimo akimirkomis, o svečiai atitrūko antrojo kėlinio pradžioje, kai penkių minučių atkarpą laimėjo 15:0 ir nurūko 38:19. Didžiausias skirtumas tarp komandų siekė 22 taškus.

„Bayern“: S. Ibaka (12 atk. kam.) ir N. Weileris-Babbas po 17, V. Lučičius 13.

„Barcelona“: J. Parkeris 15, N. Laprovittola 14, J. Vesely 12.

Kitame susitikime „Monaco“ išvykoje 87:77 (23:12, 21:28, 12:21, 31:16) palaužė Vilerbano ASVEL (7-25).

D. Motiejūnas per 13 minučių pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/1 trit.), 4 atkovotais kamuoliais ir 6 naudingumo balais.

Antrojo kėlinio viduryje įspūdingu metimu su pražanga pasižymėjo Nando De Colo, pataikęs iš savo aikštės pusės.

„Monaco“ mačo nugalėtojo klausimą išsprendė tik pačioje pabaigoje. Likus žaisti tris minutes rezultatas dar buvo lygus (71:71), bet tada svečiai pelnė 13 taškų be atsako per dvi minutes.

ASVEL: T. Luwawu-Cabarrotas 23, J. Lauvergne’as ir E. Jacksonas po 13.

„Monaco“: E. Okobo 16, A. Diallo 15, J. Blossomgame’as 13, M. Jamesas 12.

Tiek „Barcelona“, tiek „Monaco“ turi po 21 pergalę ir nuo septintoje vietoje esančio Tel Avivo „Maccabi“ (19-13) atitrūko dviem pergalėmis, likus sužaisti du turus. Iš esmės abu lietuvių klubai užsitikrino tiesioginę vietą Eurolygos atkrintamosiose, nebent pralaimėtų visas likusias rungtynes, o kitose aikštėse susiklostytų vien nepalankūs rezultatai.