Intensyviai prasidėjusiose rungtynėse „Lietkabelis“ pranašumą ėmė krautis prapliupęs tritaškių lietumi. Net 6 tritaškius pataikę Kazio Maksvyčio auklėtiniai po pirmo kėlinio turėjo 11 taškų persvarą – 30:19.

Svečiai nemažino apsukų ir netrukus išsiveržė į priekį 37:21, bet „Dzūkija“ ginklų nesudėjo. Pradėję spurtą 13:3 alytiškiai sumažino skirtumą iki 6 taškų (34:40), tačiau visą jų vargą nubraukė „Lietkabelio“ 5 taškai vienos atakos metu.

Lygiai tiek pat taškų kitoje aikštės pusėje vienos atakos metu surinko ir dzūkai. Įpusėjus rungtynėms Panevėžio komanda išlaikė nedidelį pranašumą – 47:41.

Po didžiosios pertraukos Kazio Maksvyčio kariauna nė nemanė paleisti iniciatyvos iš savo rankų. Panevėžiečiai pelnė 9 taškus be atsako ir padidino skirtumą iki 13 taškų – 56:43.

„Dzūkijai“ bangomis pavyko suregzti spurto užuomazgas, tačiau šias svečiai labai greitai nubraukdavo. Po trijų kėlinių „Lietkabelis“ vėl solidžiai pirmavo 68:53.

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai neleido varžovams nieko pakeisti ir šventė pelnytą pergalę.

„Dzūkija“: Alejandro Hernandezas – 17, Julius Kazakauskas – 16 (14 atk.k.), Gediminas Navickas – 12, Anatolijus Kaširovas – 10, Hakeemas Jacksonas – 8, Johnathanas Hudsonas ir Osvaldas Mačernis – 5, Jamesas Gavinas – 3, Karolis Guščikas ir Paulius Morkeliūnas – po 2.

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas – 16, Gintaras Leonavičius – 13, Lorenzo Williamsas ir Benas Magdenas – po 12, Kšištofas Lavrinovičius – 11, Simas Galdikas ir Žygimantas Janavičius – po 9, Donatas Tarolis – 4, Tadas Rinkūnas ir Mindaugas Lukauskis – 0.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai šeštadienį taurės pusfinalyje kausis su Utenos „Juventus“ komanda, kuri iš turnyro sensacingai eliminavo titulo neapgynusį Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Šiame LKL čempionate „Lietkabelis“ ir „Dzūkija“ tarpusavyje žaidė dukart ir abu kartus įtikinamai laimėjo panevėžiečiai: Panevėžyje – 94:77 ir Alytuje – 87:67. Turnyro lentelėje „Lietkabelis“ (17/6) yra antras, o alytiškiai (6/17) – aštunti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)