Svečiai iš Denverio per pirmą ketvirtį suvertė net 44 taškus, pirmavo net 28:7, 31:10, tačiau antrame kėlinyje rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai, kurie panaikino savo deficitą ir prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį (68:65).

Lemiamame kėlinyje likus 1:18 min. „Pistons“ atakuojantis gynėjas Reggie Jacksonas išlygino rezultatą, o per likusį laiką Nikolos Jokičiaus, R. Jacksono, Willo Bartono metimai tikslo nepasiekė.

Pratęsime į priekį išsiveržę šeimininkai išsaugojo trapią persvarą ir iškovojo pergalę 128:123.

Pralaimėjusiųjų gretose N. Jokičius fiksavo trigubą dublį: pelnė net 39 taškus (15/20 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Pistons“ Andre Drummondas 21, Regie Jacksonas 20, Bruce Brownas 19, Sekou Doumbouya 17 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39, Will Barton 20, Monte Morris 19, Jerami Grant 14 taškų.

Detroito klubas Rytuose – 11-as, „Nuggets“ Vakaruose – trečias.