N. Jokičiaus vedama Serbijos rinktinė (3-3) pasaulio čempionato atrankos rungtynėse svečiuose 79:72 (26:11, 21:17, 18:27, 14:17) įveikė Turkijos nacionalinę komandą (2-4).

Rungtynių pradžioje dominavę serbai po pertraukos įgijo triuškinančią 21 taško persvarą (52:31), tačiau turkai kovojo iki galo ir likus žaisti 3 minutes pasivijo 71:71.

Vis dėlto priešpaskutinę minutę svarbų tritaškį smeigė Nikola Kaliničius, turkai suklydo, o Serbijos pergalę įtvirtino Marko Guduričiaus ir N. Jokičiaus metimai.

Į priekį nugalėtojus tempęs N. Jokičius pelnė 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. M. Guduričius ir N. Kaliničius pridėjo po 14 taškų.

Turkijos rinktinės gretose spindėjo NBA atletai: 22 taškus surinko Cedi Osmanas, 18 - Furkanas Korkmazas, 17 - Alperenas Šengunas.

Tuo metu sausakimšoje OAKA arenoje šou savo sirgaliams surengęs G. Antetokounmpo vedė Graikijos rinktinę (4-2) į pergalę 85:68 (30:15, 19:18, 15:11, 21:24) prieš Belgiją (3-3).

Galingais dėjimais pasižymėjęs G. Antetokounmpo surinko 26 taškus ir 7 atkovotus kamuolius. Geriausiai jam talkino 22 taškus įmetęs Tyleris Dorsey ir 12 pridėjęs Nickas Calathes.

Rungtynes stebėjo 19,5 tūkst. sirgalių.

Kitose pasaulio čempionato atrankos rungtynėse sekmadienio vakarą Suomija 76:68 įveikė Estiją, Latvija 87:80 pranoko Didžiąją Britaniją, o Švedija 95:83 susitvarkė su Izraeliu.