Lugo ekipa pirmoje rungtynių pusėje buvo įgijusi dviženklį pranašumą (26:15), bet svečiai iš Madrido likvidavo beveik visą deficitą dar iki pertraukos (42:39).

Tą patį 3 taškų pranašumą lietuvių komanda išsinešė į lemiamą ketvirtį (57:54), bet jame savo ilgai saugotos persvaros išlaikyti nebepavyko.

Eurolygos čempionai sėkmingai užbaigė rungtynes, ketvirtį laimėdami dviženkliu skirtumu (26:16) bei pasiekdami 19 pergalę sugrįžo į Ispanijos čempionato viršūnę.

„Breogan“ su 6 pergalėmis lieka priešpaskutinis.

Matas Jogėla per 11,5 minutės pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

Martynas Sajus per 18,5 minutės pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Breogan“ gretose rungtyniavo Benas McLemore'as pelnęs 21 tašką.

„Real“ komandoje Sergio Llullas pelnė 17 taškų, Facundo Campazzo (7 rez. p.) surinko 16, Walteris Tavaresas pridėjo 13.