„Esu gavęs traumą ir, galbūt, reikės operacijos. Tai stengsiuos per šią vasarą ją išsigydyti“, – kalbėjo Lietuvoje šiuo metu esantis Ąžuolas Tubelis. „Palaikysiu ir sirgsiu už jus Europos čempionate ir iki pasimatymo kitais metais.“

Prestižinio Arizonos universiteto trečiakursis per pirmus du metus NCAA fiksavo 13,2 taško ir 6,6 atkovoto kamuolio rodiklius. Artėjančioje NBA naujokų biržoje turėtų būti pakviesti net trys Arizonos universiteto žaidėjai, tad kitais metais Tubeliui numatomas komandos lyderio vaidmuo.

„Buvom susitikę su Ąžuolu ir jo mama ir nuodugniai nagrinėjome šią situaciją. Norisi, kad U20 rinktinė į čempionatą vyktų stipriausios sudėties, tačiau prioritetas – išgydyti Ąžuolo traumas.

Žaidėjo būklė buvo aptarta su vyrų rinktinės gydytojais, tiek su profesoriumi Rimtautu Gudu, tiek Vyteniu Trumpicku. Prieita išvados, kad situacija reikalauja neatidėliotino sprendimo“, – komentavo LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

„Ąžuolas – vienas iš tų kertinių vaikinų, kurie, tikimės, ateinančius dešimt metų bus vyrų rinktinės branduolio žaidėjų.“

Lietuvos dvidešimtmečių vaikinų rinktinės treniruočių stovykla prasideda birželio 13 d. Šiai rinktinei LKF vykdomasis komitetas iškėlė tikslą Juodkalnijoje vyksiančiame Europos čempionate kovoti dėl 1-6 vietų.

2019 metų U18 Europos krepšinio čempionate Ą. Tubelis buvo Lietuvos rinktinės lyderis. Septintąją vietą iškovojusiai Lietuvai Tubelis pelnydavo po 14,9 taško, 12,6 atkovoto kamuolio ir 3,4 blokuoto metimo per rungtynes. Vyrų rinktinės trenerių štabas taip pat svarstė Ąžuolo Tubelio kandidatūrą į pirmąją rinktinės stovyklą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės