Pirmojoje dvikovoje Vytauto Pliaugos auklėtiniai susigrūmė su Pietų Karolinos universiteto ekipa. Pirmoje mačo pusėje jaunieji žalgiriečiai kelis kartus pirmavo, tačiau po didžiosios pertraukos ir ypač ketvirtajame kėlinyje strigo puolime ir pralaimėjo rungtynes 60:86 (17:24, 17:12, 17:26, 9:24).

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė 12 taškų pelnęs Nedas Montvila. Emilis Bartninkas pridėjo 11 taškų. Dovydas Butka surinko 10 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Antroji dvikova su Kreitono universitetu baigėsi nesėkme rezultatu 62:76 (25:19, 14:20, 8:19, 15:18). Žalgiriečiai užtikrintai pradėjo susitikimą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus. Visgi varžovai antroje mačo pusėje įgijo persvarą ir laimėjo rungtynes.

Dominykas Butka buvo rezultatyviausias su 13 taškų. Jo brolis Dovydas Butka buvo arti dvigubo dublio – 9 taškai ir 10 sugriebtų kamuolių. 9 taškus pridėjo Matas Vokietaitis, po 7 pelnė Dovydas Šarauskas ir Aleksas Bieliauskas.

Trečiojoje akistatoje „Žalgirio-2“ laukė Ajovos valstijos universiteto iššūkis. Pajėgesnio kalibro komandai buvo nusileista rezultatu 52:78 (9:22, 20:24, 9:24, 14:8).

„Žalgirio“ ekipoje išsiskyrė Mantas Juzėnas, kuris pataikė 4 tritaškius iš 5 ir surinko 17 taškų. Dovydas Butka pridėjo 12 taškų, A.Bieliauskas ir M.Vokietaitis – po 7.

Paskutinę turnyro dieną „Žalgirio-2“ komandos laukė rungtynės prieš galingą Teksaso A&M universitetą. Jaunieji žalgiriečiai neprilygo labiau patyrusiems varžovams ir pralaimėjo mačą 59:89 (17:24, 15:22, 11:22, 16:21).

Rezultatyviausiai žaidė po 3 tritaškius pataikę ir po 11 taškų pelnę Jokūbas Rudaitis ir M.Juzėnas. N.Montvila surinko 8 taškus, Dominykas Butka – 7.