Laimėtojai iškovos teisę žaisti Kauno turnyro finale, kuriame bus grumiamasi dėl vienintelio kelialapio į Eurolygos finalo ketverto varžybas.

Rungtynėse su „Bayern“ klubu pirmos šešios sėkmingos kauniečių atakos baigėsi metimais po rezultatyvių perdavimų. Laurynas Beliauskas dukart dėjimams išvedė Martyną Echodą bei pats su Martynu Varnu smeigė po tritaškį (14:10). Po Justo Klimavičiaus penkių taškų iš eilės „Žalgiris“ pirmavo 23:15, o po pirmo kėlinio buvo priekyje 25:19.

Per pirmas 5 antrojo kėlinio minutes taškus šeimininkams rinko tik M. Echodas, pataikęs du metimus iš vidutinio nuotolio ir dar kartą įdėjęs į krepšį (31:27). Tada galiausiai taikliai iš toli atakavo L. Beliauskas ir jo septintą rezultatyvų perdavimą tritaškiu pavertęs Mykolas Dieninis – 37:31. Prieš didžiąją pertrauką po dvi baudas sumetė M. Echodas, M. Varnas ir Laurynas Birutis – 43:37.

Trečiame kėlinyje „Žalgirio“ dublerių duetas M. Varnas ir M. Echodas nulėmė rungtynių baigtį. Per 5 minutes jie surinko visus 19 kauniečių taškų, o varžovams leido įmesti tik keturis – 62:41. Už poros minučių M. Echodas dėjimu pelnė 26-ą savo tašką, jo pavyzdžiu sekė ir M. Varnas, taip pat drebinęs vokiečių krepšį (68:46). Po 30 minučių žaidimo „Žalgiris pirmavo - 75:48.

Ketvirtas kėlinys tebuvo formalumas. Tarp Gyčio Masiulio ir L. Beliausko tritaškių metimų įsipaišė du L. Biručio dėjimai ir jo 8 taškai. L. Beliauskas atliko devintą rezultatyvų perdavimą, po kurio pasižymėjo Augustas Žilinskas, o mačą uždarė M. Varno dvidešimtas taškas – 99:64.

„Žalgiris“: M. Echodas 26 (10/14 dvitaškiai, 9 atk. kam., 2 blk.), M. Varnas 20, L. Beliauskas 16 (4/4 tritaškiai, 9 rez. perdav., 3 per. kam.), L. Birutis 14 (6/8 dvitaškiai, 9 atk. kam., 4 rez. perdav.), J. Klimavičius 7, M. Dieninis 5, A. Žilinskas 4 (6 atk. kam.), G. Masiulis 3, M. Andriuškevičius 2, E. Stankevičius 2, A. Kulboka ir T .Kararinas po 0 taškų.

„Bayern“: K. Jallowas 12 (6/10 dvitaškiai, 3 per. kam.), L. Burkardtas 12 (4/4 dvitaškiai, 3 per. kam.), B. Ivančičius 11 taškų (5/5 dvitaškiai).