Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Tauras Jogėla, kurio sąskaitoje 15 taškų, 3 sugriebti ir 4 perimti kamuoliai, 2 klaidos ir 2 pražangos. Per 24 su puse minutės (24:28) jis pataikė 1 tritaškį iš 4, 3 dvitaškius iš 7 ir realizavo 6 baudų metimus iš 9.

Denisas Krestininas svečiams pelnė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 28 žaidimo minutes (28:01) puolėjas iš Lietuvos pataikė 1 dvitaškį iš 5 bei realizavo 6 baudų metimus iš 8.

14 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Davis Gekas, 10 – Davis Zonne, 9 – Robertas Freimanis.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Marcis Saulitis, 14 – Edmundas Elksnis, 11 – Ugis Pinete.