Be koronavirusu užsikrėtusio Nikolos Mirotičiaus žaidusi „Barcelona“ sulaukė į rikiuotę sugrįžusio Nicko Calatheso, tačiau amerikietis įžaidėjas Katalonijos ekipos puolimo variklio neužkūrė.

Itin daug bėdų puolime turėjusiai, o po ilgosios pertraukos galutinai užstrigusiai „Barcelonos“ ekipai teko pripažinti varžovų pranašumą – 64:70 (14:17, 21:14, 13:23, 16:16).

UNIKS į priekį vedė du amerikiečiai bendrapavardžiai Brownai. Gynėjas Lorenzo per 35 min. pelnė 22 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 efektyvumo balus. Tuo metu puolėjas Johnas per 33 min. pridėjo 20 taškų, 7 (!) perimtus kamuolius ir surinko 21 efektyvumo balą.

Mario Hezonjos sąskaitoje – 11 taškų.

„Barcelonos“ ekipai Cory Higginsas pelnė 17, Brandonas Daviesas – 16 taškų. Rokas Jokubaitis per 10 min. surinko 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir net 4 kartus suklydo.

N. Calathesas žaidė 20 min, per kurias prametė visus 5 metimus iš žaidimo, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kazanės komanda buvo geresnė. Ji žaidė fiziškesnį krepšinį, o mes apmaudžiai klydome. Mes savo ruožtu pataikėme prastai, reikia dirbti toliau. Gerai bent, kad krepšininkai pamažu grįžta po traumų“, – pažymėjo Š. Jasikevičius. Barselonos ekipa dvitaškius šį kartą metė vos 41 proc. taiklumu. Pagal bendrą efektyvumo koeficientą katalonai šeimininkams nusileido 47-86.

Primename, kad pirmos komandų tarpusavio rungtynės Barselonoje buvo itin rezultatyvios, o pergalę jose po pratęsimo 111:109 pasiekė Š. Jasikevičiaus auklėtiniai.