Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 91:95 (20:20, 22:24, 19:26, 30:25) neatsilaikė prieš antroje turnyro lentelės pusėje žengiantį Ankaros „Turk Telekom“ (12-15) klubą ir suklupo antrą kartą iš eilės.

Prieš tai jie 80:90 nusileido turnyro lyderiui Stambulo „Anadolu Efes“ (24-3).

Pirmame rate „Fenerbahče“ prieš „Turk Telekom“ buvo pajėgesnis net 99:71.

Šį sykį stambuliečiams nekrito iš toli (8/30 tritaškiai, 27 proc.), o šeimininkai kaip tik mėgavosi savo toliašaude artilerija (12/23 tritaškių, 52 proc.).

Ketvirtame kėlinyje komandas skyrė net 14 taškų (84:70). Nors „Fener“ priartėjo iki poros metimų, likusio laiko išsigelbėti nebeužteko.

Nugalėtojams Tyrone'as Wallace'as sukaupė 22, o Jamesas Palmeris – 21 (5/6 tritaškiai) tašką.

Tarikas Biberovičius atsakė 23, Yamas Madaras – 20, o Georgios Papagiannis – 18 taškų.

Svečiams nepadėjo nei Scottie Wilbekinas, nei Nickas Calathesas, nei Tyleris Dorsey, nei Nigelis Hayesas-Davisas, nei Johnathanas Motley.

Primename, kad „Fenerbahče“ reguliariajame Eurolygos sezone finišavo šeštoje vietoje ir ketvirfinalyje iki trijų pergalių susikaus su praėjusio sezono bronzos medalių laimėtoju „Monaco“ bei Donatu Motiejūnu.

Tuo metu Graikijos lygoje įvyko grandų derbis, kuriame Atėnų „Panathinaikos“ (23-1) namuose 77:71 (23:16, 15:17, 21:22, 18:16) Pirėjo „Olympiakos“ (22-3).

Mačą gerokai sėkmimgiau pradėję PAO vyrai antrame kėlinyje atitrūko 17 taškų atstumu (34:17), tačiau jo neišlaikė ir po ilgosios pertraukos leido OLY išlyginti rezultatą – 50:50.

Viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis: po taiklių Mariaus Grigonio baudų ir Kendricko Nunno prasiveržimo (72:71) darbo ėmėsi Kostas Sloukas. Jis paskutinę susitikimo minutę smeigė tritaškį ir realizavo dvi baudas bei garantavo saviškiams pergalę.

Nuo atsarginių žaidėjų kėdžių kilęs M. Grigonis per 21 minutę pasižymėjo 5 taškais (1/1 tritaškis, 2/2 baudos), 3 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais bei 3 rezultatyviais perdavimais.

K. Nunnas sumetė 17, Konstantinos Mitoglou – 15, Mathiasas Lessortas – 13, Juancho Hernangomezas – 11 (8 atk. kam.), o K. Sloukas – 10 taškų (7 rez. perd.).

OLY gretose išsiskyrė Nigelis Williamsas-Gossas su 18 ir Isaiah Canaanas su 10 taškų.

Ignas Brazdeikis rungtynėms registruotas nebuvo.

„Panathinaikos“ Eurolygos atkrintamąsias pradės serija su Tel Avivo „Maccabi“ arba Vitorijos „Baskonia“, o „Olympiakos“ – su „Barcelona“.