Susitikimą tribūnose kartu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiuoju treneriu Jonu Kazlausku stebėjo ir iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžęs Jonas Valančiūnas.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo gerai besidarbuodami gynyboje, o kitoje aikštės pusėje taškus rinko tritaškį įsūdęs Artūras Milaknis bei iš vidutinio nuotolio pataikęs Paulius Jankūnas – 5:0. Ketvirčiui įpusėjus svečiams taškus ir toliau rinko du krepšininkai: prie trijų taškų linijos P. Jankūną puikiai pastebėjo Jamesas Andersonas, sudėtingą prasiveržimą realizavo A. Milaknis (10:6). Netrukus Lietuvos čempionai atrado daugiau spalvų savo puolime. Greitus taškus rinko Willas Cherry, P.Jankūno tikslų perdavimą dvitaškiu pavertė Robertas Javtokas, dar vieną tolimą bombą įskraidino A. Milaknis – 17:8. Po šeimininkų minutės pertraukėlės uteniškiai pagerino savo žaidimą ir pirmąjį ketvirtį „Žalgiris“ baigė pirmaudamas – 19:15.

Antrąjį ketvirtį atidarė W. Cherry dvitaškis, netaiklų komandos draugo metimą kartojo aikštėje pasirodęs Siimas-Sanderis Vene – 23:17. Po galingo R. Javtoko bloko S. Vene rezultatyviai nubėgo į greitąjį puolimą, čia pat pelnė dar du taškus su pražanga, o kauniečių pranašumą iki dešimties didino dėjimą atlikęs A. Milaknis – 30:20. Po keletos minučių švieslentėje jau degė dviguba kauniečių persvara. Iš toli taikliai atakavo Edgaras Ulanovas, kabliu įmetė R. Javtokas, nepaisydamas nesportinės pražangos prasiveržimą tiksliai užbaigė E.Ulanovas, atkarpą iki (17:0) tęsė P.Jankūnas – 40:20. Kėlinio pabaigoje pasižymėjo Lukas Lekavičius, šeštąjį tašką rinko R. Javtokas ir ilsėtis žalgiriečiai išėjo susikrovę saugų atotrūkį – 44:25.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nepakito: svečiai varžovus apvogė jau vienuoliktą kartą, krepšio link prasibrovė P. Jankūnas ir A. Milaknis – 48:25. Toliau be klaidų atakavo jau penktą dvitaškį realizavęs R. Javtokas, niekieno netrukdomas prasiveržimą atliko J. Andersonas ir „Juventus“ priverstinai prašė minutės pertraukėlės – 54:28. Niekas nepajėgė sustabdyti keturis taškus pelniusio P.Jankūno, iš vidutinio nuotolio pataikęs taškų sąskaitą atsidarė Darius Songaila (60:37). Per likusį laiką Lietuvos čempionai ramiai išsaugojo susikrautą pranašumą, kuomet penkis taškus surinko J. Andersonas, nugara sėkmingai sužaidė E. Ulanovas – 68:43.

Ketvirtąjį ketvirtį pradėjo žalgiriečių ataka „žemė-oras“, kurią sukūrė perdavimą atlikęs J. Andersonas ir dėjimu lankų tvirtumą patikrinęs E. Ulanovas – 70:43. Besimėgaudami žaidimu kauniečiai nesustojo bei po aštuonių D.Songailos taškų dar labiau nutolo (78:45). Tuomet sau įprastu stiliumi taškus pelnė L.Lekavičius, baudas sumetė A.Gudaitis, visiškai laisvas tritaškį realizavo S. Vene – 87:49. Per likusį laiką gražius reidus krepšio link surengė Vytenis Lipkevičius ir L.Lekavičius, o Utenoje triumfavęs „Žalgiris“ atsidūrė per žingsnį nuo LKL finalo – 91:58.

„Žalgiris“: D. Songaila 13 (5 atk. kam.), P. Jankūnas 13 (5/6 dvit., 4 per. kam.), A. Milaknis 12 (4 per. kam.), S. Vene 10, R. Javtokas 10 (5/5 dvit., 2 blk.), E. Ulanovas 10, L. Lekavičius 7, J. Andersonas 7 (5 atk. kam., 3 blk.), W. Cherry 4, A. Gudaitis 3 (3 blk.), V. Lipkevičius 2, o V. Kariniauskas taškų nepelnė.

„Juventus“: S. Kulvietis 15, E. Stanionis 11 (5/7 dvit.), N. Barinovas 8 taškai.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 19 dieną (antradienį) „Žalgirio“ arenoje. Susitikimo pradžia 18 valandą 30 minučių, jas tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)