Tai buvo dešimta „Raptors“ pergalė dvyliktose NBA reguliariojo sezono rungtynėse. Milvokio ekipa šeštą nesėkmę šiame sezone patyrė po trijų pergalių iš eilės.

Rytų konferencijoje pirmaujančiai „Raptors“ komandai nedaug trūko iki klubo rekordo. Toronto ekipa 2008-aisiai Majamio „Heat“ krepšininkus sutriuškino 42 taškų persvara (96:54), o „Bucks“ įveikė 41 taško skirtumu.

Ketvirto kėlinio viduryje „Raptors“ persvara siekė 52 taškus (116:64).

Starto penkete rungtyniavęs J. Valančiūnas žaidė 21 minutę ir prie aštuntosios pergalės per devynerias paskutiniąsias rungtynes prisidėjo dvigubu dubliu – pelnė 18 taškų ir po krepšiais atkovojo 12 kamuolių (4 iš jų puolime). Be to, jis perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei prasižengė 4 sykius. Per 21 žaidimo minutę J. Valančiūnas pataikė 6 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

Toronto „Raptors“ - Milvokio „Bucks“ 124:83 (37:27, 34:18, 30:12, 23:26)

„Raptors“: Louisas Williamsas 22, Kyle'as Lowry 20, Jonas Valančiūnas 18 (12 atk. kam.), Terrence'as Rossas 13, Greivis Vasquezas 11;

„Bucks“: Jabari Parkeris 15, Ersanas Ilyasova 14, Brandonas Knightas 11, Larry Sandersas 8.