Penktadienį namuose daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Raptors“ 83:90 (22:27, 21:30, 27:21, 13:12) turėjo pripažinti antroje pozicijoje Rytuose esančių bei devintą pergalę iš eilės iškovojusių čempionų Majamio „Heat“ (13 pergalių ir 3 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei sykį prasižengė. Per beveik 18 žaidimo minučių (17:55) J.Valančiūnas pataikė 1 dvitaškį iš 2 ir realizavo abu baudų metimus.

Majamio ekipą į eilinę pergalę vedė lyderis LeBronas Jamesas, surinkęs 27 taškus. Jam gerai talkinęs Dwyane'as Wade'as pelnė 22 taškus.

Toronto „Raptors“ - Majamio „Heat“ - 83:90 (22:27, 21:30, 27:21, 13:12)

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25 , Rudy'is Gay'us 21 (11 atovotų kamuolių), Kyle'as Lowry'is 15, Tyleris Hansbroughas 8.

„Heat“: LeBronas Jamesas 27, Dwyane'as Wade'as 22, Ray'us Allenas ir Michaelas Beasley'is po 7.

Dvyliktą pergalę iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Hjustono „Rockets“ komanda. Hjustono krepšininkai savo aikštėje 114:95 (33:17, 33:23, 26:22, 22:33) įveikė Bruklino „Nets“ ekipą.

„Rockets“ komandai iškovoti ketvirtą pergalę iš eilės padėjo tolimi šūviai - Hjustono komanda pataikė net 19 tritaškių metimų iš 32 (59 proc. taiklumas).

Visus šešis tolimus metimus pataikęs „Rockets“ puolėjas Chandleris Parsonsas surinko 21 tašką.

D. Motiejūnas nugalėtojams pelnė 5 taškus, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, po kartą suklydo bei prasižengė. Per daugiau nei 7 žaidimo minutes (7:17) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 1 dvitaškį metimą iš 3.

Tai buvo septintoji „Rockets“ krepšininkų pergalė per aštuonerias paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes.

Hjustono „Rockets“ - Bruklino „Nets“ - 114:95 (33:17, 33:23, 26:22, 22:33)

„Rockets“: Chandleris Parsonsas 21, Omri Casspi 16, Francisco Garcia 15, Aaronas Brooksas 14, Dwightas Howardas 12, Terrence‘as Jonesas 11, Jamesas Hardenas 9, Donatas Motiejūnas 5.

„Nets“: Mirza Teletovičius 18 (13 atk. kam.), Masonas Plumlee, Tyshawnas Tayloras (12 rez. perd.) ir Brookas Lopezas po 16, Alanas Andersonas 12.

Dramatiškas mačas vyko Oklahomoje, kur „Thunder“ krepšininkai po pratęsimo 113:112 palaužė „Golden State Warriors“ ekipą. Oklahomos arenoje susirinkę „Thunder“ gerbėjai tiesiog pašėlo, kai paskutinę pratęsimo sekundę fantastišką pergalingą tritaškį pataikė Russellas Westbrookas.