Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 4 taškus, gynyboje atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei kartą prasižengė. Per 21 žaidimo minutę Rimantas Kaukėnas prametė abu tritaškius ir pataikė 2 dvitaškius iš 5.

25 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Jamesas White'as, 10 – Troy Bellas.

27 taškais prie pergalės prisidėjo JaJuanas Johnsonas, po 12 – Edas Danielas ir Bradas Wanamakeris.

Keturioliktą vietą užimantis Kremonos „Vanoli“ (7/14) klubas su Donatu Zavacku išvykoje 72:87 (26:25, 4:27, 18:20, 24:15) pralaimėjo trečiojoje pozicijoje esančiai Kantu „Acqua Vitasnella“ (15/6) ekipai.

Starto penkete rungtyniavęs Lietuvos krepšininkas savo komandai pelnė 8 taškus, po krepšiais sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo bei dusyk prasižengė. Per 26 žaidimo minutes Donatas Zavackas pataikė 2 tritaškius iš 4 ir 1 dvitaškį iš 3.

Svečių gretose rezultatyviau už lietuvį žaidė Jarrius Jacksonas (21 tšk.), Jasonas Richas (17 tšk.) bei Curtisas Kelly (10 tšk.).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Joe Raglandas (19 tšk.), Stefano Gentile (14 tšk.), Pietro Aradori (13 tšk.), Adrianas Uteris ir Marco Cusinas (po 11 tšk.).

Italijos vyrų krepšinio lygoje pirmauja Milano „EA7 Emporio Armani“ komanda – 16 pergalių ir 5 pralaimėjimai.

Du lietuviai Latvijos krepšinio čempionato mače pelnė po 17 taškų

20-ą pralaimėjimą 31-ose Latvijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse patyrė devintą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis dviejų lietuvių atstovaujamas „BK Saldus“ klubas, išvykoje 68:73 (24:16, 12:17, 8:10, 24:30) turėjęs pripažinti aštuntoje pozicijoje esančių „Latvijas Universitate“ (11 pergalių ir 17 pralaimėjimų) pranašumą.

17 taškų svečiams pelnė, 3 kamuolius gynyboje atkovojo ir 6 perėmė, 9 rezultatyvius perdavimus atliko Mindaugas Stašys. Be to, jis keturiskart suklydo bei trissyk prasižengė. Per 37 su puse žaidimo minutės (37:33) lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 10 ir realizavo 4 baudų metimus iš 6.

17 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė taip pat starto penkete žaidęs Raimundas Danys, kuris per 32 su puse minutės (32:22) pataikė 3 tritaškius iš 5 bei 4 dvitaškius iš 9. Lietuvos krepšininkas po krepšiais sugriebė 5 kamuolius, dukart suklydo bei sykį prasižengė.

Janis Licitis svečių komandai pelnė 12 taškų.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Artūras Lūsis, 15 – Ingaras Aizpuras, 12 – Klavas Strazdinis.

Latvijos krepšinio lygoje pirmauja Ventspilio „Ventspils“ (15/1) klubas, lenkiantis Ramūno Butauto treniruojamus šalies čempionus Rygos VEF (7/2) krepšininkus, o Liepojos „Triobet“ (17/10) komanda su Andriumi Mažučiu užima penktą vietą.