Lietuvės sąskaitoje - 16 taškų, 9 po krepšiais atkovoti kamuoliai, 4 blokuoti varžovių metimai, 4 klaidos bei 4 pražangos. Per 25 minutes G. Petronytė pataikė 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7.

19 taškų į aikštės šeimininkių krepšį įmetė Liron Cohen, po 8 - Sara Giauro ir Nicole Antibe.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Aishah Sutherland, Shamela Hampton (po 13 tšk.) bei Valentina Baldelli (10 tšk.).

Italijos moterų krepšinio pirmauja dešimt susitikimų iš vienuolikos galimų laimėjusios Skijaus „Famila Wuber“ krepšininkės. Kječio C.U.S. (4/7) klubas su Kamile Nacickaite - šeštas.

A.Bimbaitės atstovaujama komanda Rusijos čempionate smuktelėjo į trečią vietą

Trečią nesėkmę dešimtose Rusijos moterų krepšinio čempionato rungtynėse patyrė FIBA Europos taurės savininkė Aušros Bimbaitės atstovaujama Kursko „Dinamo“ komanda, kurią treniruoja Alfredas Vainauskas ir Saulius Vadopalas.

Į trečią nukritusios Kursko krepšininkės sekmadienį svečiuose 75:78 (21:26, 15:15, 21:21, 18:16) nusileido į antrą poziciją pakilusiai Maskvos „Dinamo“ (9 pergalės ir 2 pralaimėjimai) ekipai.

Lietuvė viešnioms pelnė 6 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė. Per 8 minutes (7:58) A. Bimbaitė pataikė vienintelį tritaškį, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Epiphany Prince (18 tšk.), Temeka Johnson (16 tšk.) ir Michelle Snow (12 tšk.).

21 tašku prie pergalės prisidėjo Kristi Toliver, 19 - Crystal Langhorne, 13 - Nadežda Grišajeva.

Dešimties komandų turnyre pirmauja Jekaterinburgo UGMK klubas - 10 pergalių ir 1 pralaimėjimas.