Vidurio puolėja iš Lietuvos nugalėtojoms pelnė 2 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo bei kartą prasižengė. Per 8 minutes G. Petronytė pataikė 1 dvitaškį metimą iš 3.

19 taškų nugalėtojoms pelnė Nicole Antibe, 10 - Liron Cohen, 8 - Megan Mahoney.

Pralaimėjusioms Marie Ružičkova pelnė 10 taškų, Devereaux Peters ir Mery Andrade - po 8.

Ketvirtą pergalę dešimtame ture iškovojo ir į šeštą poziciją pakilo Kječio C.U.S. komanda su Kamile Nacickaite, svečiuose 74:66 (27:27, 15:15, 17:10, 15:14) nugalėjusi į septintą poziciją smuktelėjusias Orvjeto „Ceprini Costruzioni“ (4/6) krepšininkes.

Po 20 taškų prie pergalės prisidėjo Kamilė Nacickaitė ir Jazmine Sepulveda, 14 - Debora Gonzalez, 12 - Elisa Silva.

Per 37 žaidimo minutes lietuvė pataikė 3 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 12 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to ji sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir prasižengė 2 kartus.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Martina Fassina ir Aishah Sutherland (po 10 taškų).

Italijos moterų krepšinio lygoje su devyniomis pergalėmis iš dešimties galimų pirmauja Skijaus „Famila Wuber“ klubas.

„Lietuviškos“ ekipos Prancūzijos pirmenybėse patyrė eilines nesėkmes

Septintą nesėkmę Prancūzijos moterų krepšinio pirmenybių keturiolikto turo rungtynėse patyrė ir į septintą vietą nukrito Tulūzos „Metropole Basket“ klubas su Inesa Visgaudaite, namuose 56:72 (14:20, 13:16, 16:17, 13:19) pralaimėjęs tryliktą pergalę iškovojusioms keturiolikos komandų turnyro lyderėms Monpeljė „Lattes“ krepšininkėms.

Beveik 19 minučių aikštelėje praleidusi lietuvė prametė visus 4 tritaškius iš taškų nepelnė, tačiau sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.

14 taškų į viešnių krepšį įmetė Adrijana Knezevič, po 10 - Demetress Adams ir Maud Medenou.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Fatimatou Sacko (17 tšk.), Geraldine Robert (13 tšk.) ir Ana Lelas (10 tšk.).

Aštuntą nesėkmę patyrė ir į devintą vietą nukrito Giedrės Paugaitės Mondvilio USO klubas, savo aikštėje 57:62 (10:13, 15:20, 22:16, 10:13) nusileidęs autsaiderei Sent Aman lez O „Hainaut Basket“ (3 pergalės ir 11 pralaimėjimų) ekipai.

Lietuvės sąskaitoje 8 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 3 pražangos. Per 20 su puse žaidimo minutės (20:25) G. Paugaitė pataikė 4 dvitaškius iš 7.

15 taškų šeimininkėms pelnė Kristen Sharp, 12 - Laetitia Kamba, 8 - Binta Drammen.

Nugalėtojoms Laura Garcia pelnė 23 taškus, Amanda Houts - 18.