D. Slanina į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 8 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė. Per 39 minutes jis prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

Rezultatyviau už lietuvį pralaimėjusiųjų gretose žaidė Donellas Tayloras (25 tšk.), Rodolfo Valentis (14 tšk.) ir Dawanas Robinsonas (11 taškų).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavusio M. Lukauskio sąskaitoje - 22 taškai, 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 2 pražangos. Per 40 minučių jis pataikė 4 tritaškius iš 9, 4 dvitaškius iš 6 bei abu baudų metimus. M. Lukauskis surinko 22 naudingumo balus.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Michaelas Greenas, 12 - Ryanas Buccis.

Antrą nesėkmę šeštose rungtynėse patyrė ir į penktą poziciją nukrito Brešijos „Centrale del Latte“ ekipa su Deividu Bušma, svečiuose 79:95 (28:22, 4:20, 22:23, 25:30) pralaimėjusi penktą pergalę per šešis susitikimus iškovojusiam ir lyderiu tapusiam Pistojos „Giorgio Tesi Group“ klubui.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs D. Bušma į šeimininkų krepšį įmetė 23 taškus, atkovojo net 12 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei po du sykius suklydo ir prasižengė. Per 32 minutes lietuvis pataikė 10 dvitaškių iš 12 ir realizavo 3 baudų metus iš 4. D. Bušma surinko 33 naudingumo balus.

Devintoje vietoje esanti Egidijaus Dimšos Bolonijos „Conad“ (2/3) komanda, sekmadienį namuose 71:82 (17:16, 18:25, 24:17, 12:24) nusileido į šeštąją poziciją pakilusiems Pjačencos „Morpho Basket“ (3/2) krepšininkams.

Lietuvis savo ekipai pelnė 11 taškų, po krepšiais sugriebė 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Per 27 žaidimo minutes E. Dimša prametė tritaškį, pataikė visus 5 dvitaškius bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.